Реферат «Форми інтернет-торгівлі», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 01.12.2010 19:19 · від Елена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Сутність основних понять Інтернет-торгівлі 4 2. Інтернет-майданчики 8 3. Інтернет-магазини 9 4. Інтернет-аукціони 14 Висновок 17 Література 18

Висновок

Інтернет-торгівля – це організація і технологія процесу купівлі-продажу товарів, в якому весь цикл комерційної транзакції або її частина відбувається електронним способом з використанням телекомунікаційних мереж та електронних фінансово-економічних інструментів за допомогою реклами та розповсюдження товарів та послуг в мережі Інтернет.

Інтернет-торгівля є зручною формою ведення бізнесу, що в свою чергу передбачає отримання прибутку. Покупець у свою чергу робить свій вибір на користь того продавця, що забезпечує йому найбільш вигідні умови.

Інтернет-торгівля має свої переваги для покупців, такі як:

не залежить від просторових умов

більш низькі ціни, ніж в офлайновому магазині

зручність в оплаті

мобільність та швидкість оформлення заказу

зручність доставки тощо.

Електронна комерція будується й існує в таких же формах, як і в реальному просторі, а саме: вітрини, аукціони, комерційні центри, і просто магазини. Зберігаються й учасники: покупець, продавець, місце та торгова площадка, де здійснюється процес покупки/продажу. Змінюється тільки форма торгової площі - вона з реального магазина перетворюється у віртуальну.

Успішність інтернет-торгівлі залежить виключно від одного чинника - міри довіри покупця до продавця. Міра довіри формується наявністю реквізитів інтернет-магазина та рейтингу на інтернет-аукціоні.

Щодо України, то інтернет-торгівля має великі перспективи розвитку, але нереалізованість таких переваг Internet-торгівлі, як більш низькі ціни в порівнянні з офлайновими магазинами, неналогодженість логістичного каналу та відсутність зручних форм оплати, додаткового сервісу гальмують розвиток Internet-комерції в Україні. Користувачі використовують онлайнові магазини для одержання інформації, на основі якої потім купують в звичайних магазинах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?