Курсова робота «Комбінування виробництва і його значення для підвищення результативності діяльності підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.12.2010 01:27 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність, ознаки та форми комбінування виробництва 4 1.1. Сутність поняття комбінування та його ознак 4 1.2. Форми комбінування виробництва та їх поширення у різних галузях промисловості 7 2. Аналіз розвитку комбінування як форми суспільної організації виробництва 10 2.1. Показники рівня комбінування 10 2.2. Поширення підприємств-комбінатів різних галузей промисловості на території України 12 3. Роль комбінування виробництва для підвищення результативності діяльності підприємства 22 3.1. Економічна ефективність комбінування 22 3.2. Проблеми та перспективи розвитку комбінування в Україні 26 Заключення 31 Список літератури 32

Висновок

В роботі ми дослідили сутність поняття комбінування виробництва. Визначили безперечність ефективності комбінування виробництва у різних галузях промисловості.

Але ефективність має свої межі, і підприємство повинне реально оцінити доцільність комбінування у тій чи іншій галузі.

Ті підприємства які вміло, і широко використовують цю прогресивну форму організації виробництва, завжди опиняються в кращому фінансовому становищі.

Таким чином, розвиток комбінування на підприємстві є одним з діючих напрямків для збільшення випуску продукції, поліпшення використання всіх ресурсів підприємства, зниження собівартості продукції й збільшення прибутки на підприємстві.

Головною проблемою наших підприємств-комбінатів є застарілість технічного оснащення, що применшує ефекти від комбінування. Головною стратегічною направленість розвитку таких підприємств повинна бути орієнтація на залучення нових виробничих технологій, нових видів сировини та подальше розширення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?