Курсова робота «Статистичний аналіз економічної ефективності і сільськогосподарського виробництва Червоноармійського району», 2005 рік

З предмету Статистика · додано 26.11.2010 16:53 · від Света · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретична суть і показники економічної ефективності сільськогосподарського виробництва 1.1. Поняття про економічну ефективність сільськогосподарського виробництва 5 1.2. Джерела даних про ефективність сільськогосподарського виробництва 7 1.3. Проведення статистичного спостереження 9 Розділ 2. Досягнутий рівень виходу валової продукції на 100га угідь 2.1. Оцінка досягнутого рівня виходу продукції на 100га угідь 13 2.2. Групування господарств за продуктивністю землі 15 2.3. Вплив продуктивності землі на ефективність виробництва та залежність її від умов виробництва 22 2.4. Вплив основних факторів на продуктивність землі 24 2.5. Аналіз економічної ефективності сільськогосподарського виробництва 28 Розділ 3. Кореляційно-регресійний аналіз економічної ефективності сільськогосподарського виробництва 3.1. Визначення показників зв’язку при парній залежності 32 3.2. Множинний кореляційно-регресійний аналіз економічної ефективності сільськогосподарського виробництва 38 Розділ 4. Динаміка та прогнозування економічної ефективності сільськогосподарського виробництва Висновки Список використаної літератури

Висновок

Рівень економічної ефективності сілоськогосподарського виробництва має важливе значення. Тому що, чим раціональніше будуть використовуватися ресурси господарств, тим більше воно матиме продукції, а в кінцевому результаті прибуток.

На ефективність сільськогосподарського виробництва рентабельність, прибутковості та інші фактори.

Як ми бачимо, господарства Червоноармійського району не є рентабельними, але надія є на те, що через декілька років стан їх покращиться.

Для покращення родючості земель, яка безпосередньо впливає на кількість виробленої продукції, потрібно вносити більші дози мінеральних добрив, тому що в Червоноармійському районі цей показник найменший у порівнянні з іншими.

Також на вихід валової продукції на 100га сільськогосподарських угідь мають такі показники як: якість грунту, вартість основних виробничих фондів, кількість працівників, урожайність та інші.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?