Реферат «Аналіз доходів місцевого бюджету м.Суми», 2008 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 24.11.2010 23:35 · від Анна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз доходів місцевого бюджету м.Суми 4 2. Ставки податків у м. Суми 11 3. Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сумської області 16 Висновок 21 Список використаної літератури 22

Висновок

Про тенденції стабільного зростання та рівня розвитку м. Суми свідчить динаміка надходжень до міського бюджету. Кожного року перевиконання планових показників доходів загального фонду міського бюджету, забезпечено практично всіма джерелами його наповнення. У програмі соціально-економічного розвитку Сумської області визначено цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та система основних заходів по їх реалізації, що має забезпечити у прогнозному періоді утвердження закладених основ для сталого довгострокового економічного зростання та підвищення добробуту населення.

Практичне дослідження процесу формування місцевих бюджетів довело, що на сьогоднішній день місцеві органи влади не володіють достатніми фінансовими ресурсами для організації управління економікою і соціальною сферою на своєму рівні.

Місцева влада часто постає перед необхідністю робити непростий вибір місцевих податків, цілей, на які будуть спрямовані її видатки, та методів управління і стимулювання процесів економічного розвитку. З цієї причини фінансування і формування бюджету місцевої влади є однією з найважливіших сфер державних фінансів, і тому потребує свого подальшого дослідження та пошуку нових підходів до реформування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення