Курсова робота «Звіт з виробничої практики ВАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг"», 2010 рік

З предмету ЗЕД · додано 24.11.2010 19:06 · від Татьяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Характеристика підприємства ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» 3 1.1. Історична довідка, місце знаходження підприємства 3 1.2. Організаційна структура та структура управління підприємством 4 1.3. Майно і власність підприємства 7 2. Вихідні дані по техніко-економічному аналізу господарської діяльності 10 3. Організація зовнішньоекономічної діяльності підприємства 12 3.1. Взаємовідносини підприємства з зовнішніми контрагентами і ринковою інфраструктурою. 12 3.2. Зовнішньоекономічна діяльності та її географічна спрямованість 13 4. Організація виробництва на підприємстві 16 4.1. Маркетингова діяльність, організація підготовки виробництва 16 4.2. Номенклатура і асортимент виробленої продукції, її якість 19 5. Організація праці на підприємстві 19 6. Організація оплати праці 22 7. Характеристика охорони праці на підприємстві 24 8. Характеристика екологічного стану на підприємстві 25 9. Планування діяльності підприємства 28 Додатки 29 Додатки: Додаток А - Характеристика асортименту та номенклатури продукції ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Додаток Б - Виробнича структура ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Додаток В - Баланс ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2006 – 2009 рр. Звіт про фінансові результати ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2006 – 2009 рр. Окремо надана фінансова звітність комбінату за 2006-2009рр.

Висновок

У роботі було розглянуто історію створення та розвитку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», виробничу та організаційну структуру комбінату. Також було проведено економічний та фінансовий аналіз діяльності ВАТ «АМКР».

Після аналізу активу балансу можна зробити висновок, що динаміка і структура майна на підприємстві є позитивною, що говорить про ефективність господарювання на підприємстві.

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» постійно працює у напрямі пошуку нових ринків збуту та посилення позиції на вже освоєних, в зв’язку з цим комбінат розширює асортимент металопродукції за напрямами:

- виробництво прокату з нових марок сталей, з новими механічними властивостями;

- виробництво нових профілів та розмірів металопрокату;

- використання нових видів упаковок.

Підприємство зобов'язане кожні півроку підтверджувати відповідність системи менеджменту якості, а також арматурного прокату отриманим раніше сертифікатам.

Правління комбінату приділяє велику увагу раціональному оснащенню та безпеці робочих місць. В останні роки ведеться комплексна робота по поліпшенню умов праці. Для визначення умов праці, наявності шкідливих факторів, один раз в два роки проводиться атестація робочих місць, за результатами якої визначаються потенційні резерви підвищення продуктивності праці та напрямки можливого вдосконалення виробництва.

Політика формування прибутку на ВАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» за 2006-2008 рр. є достатньою. Але разом з тим варто відмітити тенденції до зниження основних прибуткових показників за останній період.

Проведений аналіз фінансового стану, а також ймовірності банкрутства ВАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» свідчить про високий потенціал підприємства та його фінансову стійкість за 2006 - 2008 роки. При цьому підприємство має значний потенціал подальшого розвитку та збільшення власних прибутків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?