Курсова робота «Ідейні мотиви "Ілюзій" Річарда Баха», 2009 рік

З предмету Література · додано 25.11.2010 09:33 · від віта · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ і. Теоретичні аспекти роману річарда баха «ілюзії» 5 1.1. Огляд використаної літератури 5 1.2. Загальна характеристика екзистенціалізму 6 Розділ іі. Сюжетно-ідейний аналіз роману 17 2.1. Ідейні мотиви «Ілюзії» Річарда Баха 17 Висновки 24 Список використаної літератури 26

Висновок

Більшість творів Р.Баха асоціюються з “новою епохою” одухотворення. У романі йдеться про зустріч автора, пілота на ім’я Річард, із месією наших днів Дональдом Шимодою, який утомився від своєї долі – нескінченого кола вмирань і народжень заради людства – і вирішив покинути цю справу. Дональд хоче розірвати коло свої долі шляхом переконання людей у тому, що не він є винятковим, а просто люди не хочуть повірити у власні сили, не прагнуть досягати щастя власноруч, не покладаючись на інших. Але коло знов замикається – Дон Шимода гине, у котрий раз обираючи жертовну смерть замість спокійного життя. Річард, утративши друга, починає писати книгу про Дона, але він уже не той Річард, котрого ми бачимо на початку роману – розповідач теж ступає на шлях, яким прийшов Шимода.

На нашу думку, цей твір – певна подія в історії мистецтва США, обумовлена соціально-культурними причинами й пов’язана зі станом суспільства країни 1970-х років: відходом багатьох американців від соціальної активності і їх заглибленістю у внутрішній світ.

Ми вважаємо, що Бах – письменник-філософ, а, отже, і підходити до його твору слід як до філософського роману, поетика якого має свої особливості.

Таким чином, поетика “Ілюзій”, котра майже ігнорується критиками, заслуговує на вивчення, але з урахуванням специфіки цього твору, передусім його філософської домінанти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?