Курсова робота «Конкурентоспроможність ламінатних покриттів на ринку України», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 23.11.2010 12:29 · від Євгенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Якість та конкурентоспроможність непродовольчих товарів 5 Висновок до розділу 1 10 2. Характеристика показників якості ламінатних покриттів 11 Висновок до розділу 2 14 3. Аналіз ринку ламінатних покриттів в Україні 15 Висновок до розділу 3 24 4. Визначення комплексного показника якості та інтегрального показника відносної конкурентоспроможності ламінатних покриттів 25 Висновок до розділу 4 29 5. Шляхи підвищення якості та забезпечення конкурентоспроможності ламінатних покриттів на ринку України 30 Висновок до розділу 5 40 Висновки та пропозиції 41 Список використаної літератури 42

Висновок

Під якістю продукції розуміється сукупність властивостей, що визначають ступінь її придатності задовольняти визначені потреби людей відповідно до призначення. Це поняття поширюється на усі види продукції, включаючи і будівельну.

Якість - категорія, що змінюється в часі. Ріст суспільних потреб, технічних і економічних можливостей для їхнього задоволення обумовлює і підвищення вимог до якості. Наприклад, сьогодні вимоги до якості житлових будинків, значно вище тих, що були декілька десятків років тому. Якість ламінатних покриттів є складним поняттям. Воно формується на різноманітних етапах будівельного виробництва і може бути схарактеризоване за допомогою ряду показників, таких, як експлуатаційні властивості, надійність, довговічність, технологічність, естетичність.

На українському ринку існує продукція бельгійських і німецьких виробників ламінатних покриттів. Це Meister, Haro, Parador, Berry Floor. Преміумсегмент розрахований на використання в приміщеннях з інтенсивним рухом. На ринку представлена продукція скандінавських і німецьких виробників: Alloc, Witex, Pergo.

Основним комплексним показником якості ламінатних покриттів є клас ламінату. Ламінат підрозділяється на шість класів: 21, 22, 23, 31, 32, 33. Класи 31, 32, 33 вважаються комерційним ламінатом. Cамим розповсюдженим в Україні є ламінат 32 класи. Ламінат перших трьох класів для використання в офісних приміщеннях не підходить, тому що термін експлуатації не більше п’яти-шести років.

Одним із основним фактором підвищення якості ламінату є правильний монтаж та експлуатація ламінату, оскільки даний вид продукції не виробляється в Україні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?