Курсова робота «Технології соціальної роботи з дезадаптивними дітьми та молоддю», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 12.01.2007 15:04 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Соціальна реабілітація дітей з девіантною поведінкою 6 1.1. Основні функції соціальної реабілітації 7 1.2. Етапи роботи з дітьми та молоддю 13 Розділ 2. Особливості соціальної роботи з неповнолітніми, які повертаються з місць позбавлення волі 16 Розділ 3. Соціально-педагогічні заходи протидії вживанню наркогенних засобів молоддю 33 3.1. Ознаки виявлення осіб, які вживають наркогенні засоби 34 3.2. Мотивація зловживання речовинами, які викликають стани зміни психічної діяльності 36 3.3. Психологічні аспекти формування наркогенної залежності 38 Висновки 40 Список використаної літератури 41

Висновок

В своїй курсовій роботі я розглянула такі питання, як сутність девіації та її основні причини, а також головні вияви девіантної поведінки, до яких відносяться: злочинність, алкоголізм, наркоманія, проституція. В роботі мною було розглянуто питання проявів девіантної поведінки серед неповнолітніх.

Девіантна поведінка – це проблема всіх кран світу. В кожній країні є визначений відсоток людей, поведінка яких відрізняється від норми. Соціальні працівники повинні працювати з такими людьми і корегувати їх поведінку.

На сучасному складному етапі розвитку нашого суспільства Україні особливо необхідні кадри, які могли б глибоко осмислювати, аналізувати процеси, що відбуваються і знаходити шляхи які зможуть допомогти людям з такою поведінкою, пристосуватися до суспільного життя, мати здібності до психічної корекції таких людей.

Головними напрямками психокорекційної взаємодії з девіантними неповнолітніми, можуть бути:

1) подолання деструктивної тривожності на особистісному рівні;

2) розпізнавання психотравмуючих ситуацій та вироблення навичок адекватного реагування;

3) розширення уявлень про конструктивні форми поведінки;

4) орієнтація на партнерське спілкування з оточуючими дорослими та однокурсниками.

Прояви девіантної поведінки мають викликати особливу занепокоєність педагогічних працівників, оскільки вони засвідчують значні проблеми особистого характеру, що негативно впливають на протікання адаптаційних процесів у нових соціальних умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали