Курсова робота «Телемедицина», 2005 рік

З предмету Медицина · додано 25.11.2010 16:46 · від Лесюня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні відомості 4 1.1. Телемедична консультація 4 1.2. Проблеми аутентифікації абонентів у системах телемедичного консультування 7 1.3. Етико-деонтологічні вимоги до проведення телеконсультування 10 1.4. Моделі кращої практики 11 Розділ 2. Практична частина 15 2.1. Програмне забезпечення 15 2.2. Тест для дистанційного контролю з телемедицини на тему «Телемедичні консультації» 20 Висновки 23 Додаток. Питання тесту 24 Список використаної літератури 29

Висновок

Програмне забезпечення Moodle дає можливість формування та подання навчального матеріалу, перевірки знань і контролю успішності, спілкування та організації студентського товариства. При цьому всі основні опції системи Moodle розроблялися з орієнтацією на педагогіку соціального конструктивізму, що означає активне залучення студентів до формування знання та їх взаємодію між собою. Хоча сама система є інтуїтивною і досить простою у використанні, вона дозволяє реалізувати креативні проекти викладачів різних рівнів складності.

Система дистанційного навчання Moodle має величезну кількість користувачів в більшості країн світу і розвинена онлайн-спільнота, входження в яке дозволить викладачам постійно удосконалювати навички роботи в дистанційному навчальному середовищі та обмінюватись досвідом з колегами.

У даному курсовому проекті створений тест в moodle, який з боку користувача демонструє дистанційне навчання одного з розділів телемедицини (а саме контроль вже вивченого). Дана програмне забезпечення дає багато можливостей для навчання різних курсів і зручне для підведення підсумків самоосвіти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?