Курсова робота «Контролінг в системі антикризового управління підприємством 2009 р.», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 22.11.2010 16:43 · від LeVi · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоритичні основі контролінгу в системі кризового управління підприємством 1.1. Сутність та особливості антикризового управління підприємством 1.2. Поняття «контролінг» та його концепції розвитку 1.3. Основні функції та види контролінгу 1.4. Контролінг в системі антикризового управління підприємством 2. Аналіз Богородчанського виробничого управління підземного зберігання газу 2.1. Загальна характеристика БВУПЗГ 2.2. Загальна характеристика динаміка основних техніко-економічних показників та оцінка діяльності БВУПЗГ 3. Заходи щодо покращення контролінгу в системі кризового управління БВУПЗГ Висновки Список використаної літератури

Висновок

Контролінг в антикризовому управлінні і до цього часу залишається мало дослідженою проблемою. Тому актуальними є питання з розроблення завдань і функцій контролінгу в управлінні кризовими явищами, обґрунтування поняття контролінг, розроблення системи раннього попередження і реагування на кризові ситуації, використання методів контролінгу в антикризовому управлінні підприємством.

Контролінг – це система управління спрямована на функціональну підтримку антикризового менеджменту.

Цільові орієнтири контролінгу повинні бути підпорядковані цілям і завданням антикризового управління.

Отже, треба забезпечити тісну інтеґрацію елементів концепції контролінгу та концепції антикризового управління.

Служби контролінгу на БВУПЗГ не існує, усі функції виконує планово-економічний відділ підприємства, який складається з однієї особи, провідного економіста.

Проаналізувавши основні техніко-економічні показники, можна сказати, що підприємство є прибуткове, хоча обсягу закачаного газу з кожним роком зменшується, а собівартість 1 тис. м³ збільшується та з кожним роком зростає продуктивності праці. Також це можна пояснити зростанням вартості послуг на зберігання, відбір та закачку газу.

Створення на БВУПЗГ системи контролінгу є доцільним тому що, внаслідок своєї комплектності та інтегрованості контролінг забезпечує синтетичний, цілісний погляд на діяльність підприємства в минулому, теперішньому та майбутньому, системний підхід до виявлення і вирішення проблем, що постають перед підприємством; переводить управління підприємством на якісно новий рівень, інтегруючи, координуючи і спрямовуючи діяльність різних служб і підрозділів підприємства на досягнення оперативних і стратегічних цілей.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?