Курсова робота «Конституційне право громадянина України на проведення вуличних походів, мітингів та демонстрацій», 2007 рік

З предмету Право · додано 20.11.2010 20:11 · від Таня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Нормативно - правове регулювання конституційного права громадянина на вуличні походи, мітинги та демонстрації 7 Розділ 2. Організація та форми проведення масових заходів в Україні 14 Розділ 3. Забезпечення органами державної влади та місцевого самоврядування конституційного права громадянина на вуличні походи, мітинги та демонстрації 21 Висновки 29 Список використаних джерел 31 Додаток 1 33 Додаток 2 34

Висновок

Головним організаційно-правовим гарантом політичних прав громадян є демократична, соціальна і правова держава. Її роль визначається через тип держави, її статус, функції, механізм, форму, державний лад і його принципи, систему права.

В сучасних умовах Україна ще не стала повною мірою такою, тому що багато норм Конституції є декларативні і для повної їх реалізації треба розвивати і вдосконалювати економіку, правову базу, відношення між державою і людиною. Немаловажна роль у забезпеченні політичних прав громадян приділяється міжнародно-правовим гарантіям.

З урахуванням викладених думок у ході дослідження курсової роботи визначимо наступні принципи щодо регулювання порядку організації, проведення та заборони громадсько-політичних заходів:

1. Реалізація одних конституційних прав і свобод можлива тільки у взаємозв’язку з іншими. Так свобода зборів, мітингів, вуличних походів та демонстрацій невід’ємна від свободи слова та друку. Передбачається, що більшість проблем, щодо яких виникають мітинги та демонстрації, могли бути ефективно вирішені при їх вільному обговорення в засобах масової інформації. Зараз же основним мотивом, що виводить людей на вулиці, є бажання бути почутими та висловити неординарне або офіційно невизнане судження, вирішити повсякденні проблеми. Таким чином, якщо будь-які судження, крім кримінально караних, будуть мати право на існування в засобах масової інформації, тоді в багатьох випадках мітинги та демонстрації вичерпають себе. Інші прояви громадської активності можна буде задовольняти у менш масових формах поведінки.

2. Неприпустимо ставити в один ряд різні форми проведення громадсько-політичних заходів. Необхідним є розподіл громадсько-політичних заходів заформую проведення на статичні та динамічні. При цьому, в першу групу слід віднести збори, мітинги, пікети, а в другу — походи, демонстрації та маніфестації. В залежності від такого розподілу потрібно визначити ступінь участі органів влади в їх регулюванні. Для статичних заходів такий вплив повинен бути мінімальний на рівні повідомлення про проведення в місцях, які завчасно визначені для таких цілей. Для динамічних заходів повинна бути передбачена процедура узгодження часу та місця, у зв’язку з тим, що їх проведення зачіпає інтереси інших груп населення.

3. В законі повинна бути передбачена норма, згідно з якою місцеві органи влади зобов’язані приймати положення про порядок проведення вказаних заходів, у яких визначити місця для статичних заходів та з урахуванням місцевих особливостей, місця заборонені для проведення масових заходів.

4. Необхідно встановити вичерпний перелік підстав, за якими може бути заборонено проведення масового заходу, при цьому розкрити якісні ознаки з метою недопущення вільного тлумачення.

5. Крім підстав заборони потрібно передбачити процедуру і випадки припинення проведення масового заходу та компетенцію суб’єктів таких дій.

6. Закон повинен містити систему гарантій реалізації громадянами права на свободу зібрання, а саме — процедуру оскарження судових рішень про заборону проведення масових заходів.

7. Повинні бути передбачені умови для взаємної відповідальності організаторів громадсько-політичних заходів та представників влади, що здійснюють керуючий та контролюючий вплив.

Таким чином, можна зазначити, що з метою вільної реалізації громадянами права на свободу зібрання та попередження правопорушень під час проведення масових заходів в Україні, повинен бути розроблений та прийнятий закон, що відповідає положенням статті 39 Конституції України та міжнародно-правовим стандартам у сфері прав людини.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?