Курсова робота «Виробництво і споживання: механізм взаємодії», 2009 рік

З предмету Політична економіка · додано 20.11.2010 19:01 · від Юрий · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.Розділ 1. Суспільне виробництво: зміст, фактори, етапи розвитку 4 2. Розділ 2. Суспільне споживання: суть та характеристика 13 3.Розділ 3. Діалектика взаємозв'язку виробництво і споживання 22 Висновок 29 Список літератури 30

Висновок

Отже, виходячи з вищевикладеного в курсовій роботі, можна підвести деякі підсумки. Як частина природи людина від дня народження і до кінця життя відчуває потреби у певних благах та гідних умовах життєдіяльності. Засоби задоволення людських потреб називаються благами. Задоволення економічних потреб людей виступає внутрішнім спонукальним мотивом виробництва. В процесі виробництва здійснюється постійний обмін речовин між людиною та природою. Виробництво набуває суспільного характеру, оскільки, по-перше, воно є формою прояву діяльності суспільства, по-друге, результати виробництва призначаються для споживання суспільством. Виробник і споживач завжди зв'язані між собою. Виробникові потрібен споживач, щоб збувати виготовлений товар, а споживачу виробник необхідний для задоволення своїх бажань.

Оскільки у своїй діяльності підприємства стали переходити від "ринкової орієнтації" до "маркетингового управління", то стало більше приділятися уваги інтересам споживача.

Проблема споживача в цілому, його місця в ринкових відносинах, захист його прав має одночасно економічний, соціальний і політичний аспект. Слід відзначити, що економіка промислово розвинутих деркав чітко спрямована на врахування думок споживачів, а не виробників, бо саме їхні запити становлять основу і орієнтують на кінцеву мету—задоволення запитів споживачів.

Виробництво і споживання поняття відносні. Такими вони виступають лише по відношенню один до одного. Як це видно зі вище сказаного, виробництво разом з тим і споживання, а споживання - це також і виробництво. Але це не означає, що виробництво і споживання ідентичні. У першому, як відомо, виробник уречевлює себе, у другому - персоніфікується як вироблена їм річ

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?