Курсова робота «Сучасні міграційні проблеми в Україні, як аспект соціальної роботи», 2005 рік

З предмету Соціальна робота · додано 12.01.2007 14:58 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Міграція і проблеми соціальної рооти 6 1.1. Сутність міграції 6 1.2. Соціально – економічні наслідки міграції 11 1.3. Соціологічний аспект соціальної роботи з мігрантами 15 1.4. Правові аспекти соціальної роботи з мігрантами 17 Розділ 2. Технологія соціальної роботи з мігрантами 18 2.1. Суть і структура сучасних міграційних процесів 18 2.2. Організаційні і технологічні підходи до соціальної роботи з мігрантами 22 Розділ 3. Стимулювання рееміграції 27 Висновок 29 Література 30

Висновок

Міграція робочої сили є переселенням працездатного населення з одних держав в інші терміном більш ніж на рік, викликане причинами економічного і іншого характеру, і може приймати форму еміграції (виїзду) і імміграції (в'їзду). Міграція робочої сили веде до вирівнювання рівнів оплати праці в різних країнах. В результаті міграції сукупний об'єм світового виробництва зростає унаслідок більш ефективного використовування трудових ресурсів за рахунок їх перерозподілу між країнами.

Кількісні показники, пов'язані з міграцією робочої сили, є частиною балансу поточних операцій і класифікуються по статтях доходів (виплати нерезидентам) і приватних неоплачених перекладів, які є оцінним грошовим еквівалентом майна, переміщуваного мігрантами у момент їх від'їзду за межу і подальших посилок товарів і грошей на батьківщину. Розподіл позитивного економічного ефекту, відбувається у формі зростання доходів мігрантів, переказів грошових коштів з-за кордону на батьківщину, в результаті зниження витрат виробництва в країнах, одержуючи грошові перекази. Розвинені країни є основним напрямом імміграції, а що розвиваються – джерелом еміграції.

Державне регулювання міжнародного ринку праці здійснюється на основі національного законодавства приймаючих країн і країн, що експортують робочу силу, а також на основі міждержавних і міжвідомчих угод між ними. Регулювання здійснюється через ухвалення, що фінансуються з бюджету програм, направлених на обмеження притоку іноземної робочої сили (імміграції) або на стимулювання іммігрантів до повернення на батьківщину (рееміграції). Більшість приймаючих країн використовує селективний підхід при регулюванні імміграції. Відсів небажаних іммігрантів здійснюється на основі вимог, що пред'являються до кваліфікації, освіти, зросту, стану здоров'я, на основі кількісного і географічного квотування, прямих і непрямих заборон на в'їзд, тимчасових і інших обмежень. Стимулювання рееміграції здійснюється через оплату матеріальної компенсації виїжджаючим іммігрантам, створення робочих місць, професійну підготовку іммігрантів, надання економічної допомоги країнам масово еміграції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали