Реферат «Правова природа Лісабонського договору», 2009 рік

З предмету Право · додано 20.11.2010 12:49 · від Uryst · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Історія розробки Конституційного Договору ЄС 5 2. Підписання та юридична природа Лісабонського Договору 9 3. Структура та зміст Лісабонського Договору 12 4. Процес набрання чинності Лісабонського Договору 16 5. Лісабонський договір та реформа правової системи ЄС 18 Висновки 22 Список використаних джерел 24

Висновок

Таким чином, новий засновницький Договір, що представляє оновлену редакцію засновницьких договорів, позбавлений надмірної революційної динаміки і згладжує найбільш гострі кути. Тому найцікавіші положення ДКЄ були упущені, і новели цього засновницького Договору можна представити таким чином: ЄС стає суб’єктом права, поглинаючи Європейське Співтовариство; замість чинної системи шестимісячного ротаційного головування керівники держав і урядів держав – членів ЄС зможуть уже в 2009 році вибрати постійного голову Європейської Ради строком на два з половиною

роки. Передбачений перехід з 2014 року на нову систему голосування кваліфікованою більшістю в Раді міністрів ЄС (55 відсотків членів Ради (мінімум – 15 держав), в яких проживає не менше 65 відсотків населення ЄС); з 2014 року передбачено зменшення кількості єврокомісарів до двох третин від кількості держав-членів (з відмовою від принципу «одна держава-член – один комісар»), а також посилена роль Європарламенту, склад якого обмежений 750 депутатами, і національних парламентів у функціонуванні Союзу. І, нарешті, Лісабонський договір зміцнює організацію дипломатичної служби Євросоюзу шляхом злиття нинішніх посад Високого представника із загальної зовнішньої політики і політики безпеки та комісара з питань зовнішніх стосунків 13.

На закінчення потрібно відзначити, що зміни торкаються, передусім, самої ідеї ухвалення Конституції ЄС, яка б прийшла на зміну чинним засновницьким до говорам. Творці реформаторського договору відмовилися від амбітного плану конституціоналізації первинного права ЄС на користь уже сталої практики внесення змін до Договору про Європейське Співтовариство і Договору про заснування Європейського Союзу (перейменований у Договір про функціонування ЄС). Крім того, в документі обсягом 323 сторінки (з протоколами, додатками та ін.) не вживається термінологія, яка б підкреслювала схожість європейського будівництва з конституційною практикою національних держав – Лісабонський договір не містить у своїй назві поняття «Конституція», не згадує про символи Союзу (прапор, гімн, єдину валюту), повертається до існуючих назв нормативно-правових актів ЄС («регламенти» і «директиви» замість «закони» і «рамкові закони» ЄС), відмовляється називати керівника дипломатичної служби Євросоюзу «міністром закордонних справ», усуває з основного тексту Договору Хартію про основні права ЄС і положення про верховенство права ЄС над національним правом (із збереженням їх обов’язкової юридичної сили).

Щодо перспектив розвитку ЄС, то Лісабонський договір став правовою основою діяльності та розвитку Європейського Союзу. Цей акт складається з преамбули, 7-ми розділів, 13-ти протоколів та 59 декларацій. Зазначений документ диференціював рівні компетенції у різних сферах політики між державами-членами та Євросоюзом за трьома категоріями: виключна, спільна та допоміжна. Водночас Договір визнає Європейський Союз юридичною особою, суб’єктом міжнародного права. Відповідно до зазначеного договору створено посаду президента Європейської Ради (як інституту ЄС), який обирається на два з половиною роки з правом на одне повторне обрання. Внаслідок цього змінено модель ротаційного головування держав-членів ЄС. Президент Європейської Ради має забезпечити послідовність її роботи. Іншою новацією договору є впровадження посади Верховного представника ЄС у зовнішніх справах і з політики безпеки. Високий представник стає одним із віце-президентів Європейської комісії. Причому, починаючи з 2014 р. кількість європейських комісарів дорівнюватиме не 27 (за кількістю держав-членів), а відповідатиме двом третинам кількості держав-членів ЄС. Європейський парламент отримав статус рівний Європейській Раді. Однак із 2014 р. кількість депутатів має бути скорочено до 750 парламентаріїв

Лісабонський договір прописав нову процедуру ухвалення рішень. Починаючи з 1 листопада 2014 р., голосування з питань, які не є пропозиціями Європейської комісії або Верховного представника Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки, потребуватиме більшості в 72% голосів членів Європейської Ради, котрі мають представляти 65% населення ЄС. Блокувальна меншість становитиме 35% населення держав-членів ЄС. Утримання під час голосування не перешкоджатиме прийняттю рішення, яке потребує одностайності. Правом вето володітимуть не одна, а не менше чотирьох країн-членів.

Лісабонський договір збільшує коло галузей, у яких Європейський парламент матиме вирішальне слово, зокрема, аграрний сектор, юстиція та координація роботи служб безпеки. Додано клаузулу солідарності, яка передбачає спільні дії Євросоюзу та його держав-членів у разі терористичних атак.

Договір розширює право голосу й самих європейців. Так, будь-яка громадська ініціатива, під якою підпишеться не менше мільйона громадян країн-членів ЄС, зобов’яже Європейську комісію прийняти офіційне рішення з цього питання. Кожен громадянин матиме право звернутися до європейського Омбудсмана.

Не менш серйозною є ще одна новація, яка надає можливість для будь-якої країни Євросоюзу вийти з його складу. Правда, конкретні умови для цього кроку не уточнюються, тому в будь-якому випадку питання вирішуватиметься всіма країнами-членами.

Поки що невідомо, наскільки послідовно країни Євросоюзу дотримуватимуться положень Лісабонського договору. Запровадження норм Лісабонського договору в повсякденне життя європейців буде ще більш складною справою, ніж ратифікація цього договору.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?