Курсова робота «Туристично-екскурсійні ресурси Індонезії», 2006 рік

З предмету Туризм · додано 19.11.2010 18:21 · від Юліана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 – 4 1. Загальна характеристика індонезії 1.1. Фізико-географічна характеристика країни 5 – 8 1.2. Короткий нарис історії Індонезії 8 – 13 1.3. Державно-адміністративний устрій 13 – 15 1.4. Соціально-економічний розвиток 15 – 17 2. Туристичні ресурси країни 2.1. Природний потенціал Індонезії 18 – 22 2.2. Історико-культурні пам’ятки країни 22 – 26 3. Характеристика туристичної галузі індонезії:сучасний стан і перспективи розвитку 3.1. Основні етапи розвитку індонезійського туризму 27 – 29 3.2. Туристичне районування країни 29 – 34 3.3. Аналіз туристичного ринку Індонезії 35 – 36 Висновки 37 – 38 Список використаної літератури та джерел 39 – 40 Додатки 42 – 44

Висновок

Земля старовинного Індонезійського народу залишається однією з найкращих та найщедріших у світі. Неймовірно красиві, різноманітні тропічні ліси, архітектурні пам’ятки різних історичних епох – усе це дає право вважати Індонезію країною, привабливою для іноземних туристів.

Країна також володіє й іншими ресурсами для залучення великого загалу іноземних відвідувачів: національні парки й заповідники, річки та озера, гірські хребти та вершини. Територія Індонезії – одна із найбагатших в світі за різноманітністю флори й фауни. Рекреаційні ресурси країни дозволяють організувати різні види відпочинку, орієнтовані на різноманітний загал, та приймати закордонних гостей.

Індонезія приваблює туристів не лише первісними ландшафтами і тропічними лісами, але і численними індуськими храмами, кожний з яких є унікальною пам'яткою архітектури. На особливу увагу заслуговують пляжі країни. Тут дивовижні умови для зайняття практично будь-якими видами водного спорту. Численні вітрильники з туристами курсують вздовж узбережжя, а сучасні судна швидко долають відстані між островами.

Проаналізувавши історико-культурні та природно-рекреаційні ресурси Індонезії можна зробити висновок, що ця країна володіє величезним потенціалом для розвитку туризму. І враховуючи роботу спрямовану на розвиток туристичної індустрії, яка проводиться в країні, можна з упевненістю сказати, що країна заслуговує на провідне місце, серед іноземних країн, на міжнародному туристичному ринку.

Серед безлічі готелів у туристичних центрах Індонезії присутня велика кількість готелів, які збудовані у традиційному стилі. Готелі країни відрізняються високим рівнем сервісу і відносно низькими цінами.

Говорячи про основні тенденції розвитку туризму в країні, необхідно відмітити, що уряд Індонезії проводить політику активного просування свого туристського продукту на світові ринки. В даний момент міжнародній туризм у країні займає п'яте місце.

Результатом поступового збільшення економічного росту країни є збільшення потоку зарубіжних туристів. Також для розвитку туристичних об'єктів важливу роль зіграла вірна політика цільових капіталовкладень. Здійснення багатьох проектів покращило готельне й туристичне обслуговування. Отже політика уряду спрямована на покращення й удосконалення туристичних послуг та збільшення кількості іноземних туристів шляхом просування свого туристського продукту на світові ринки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?