Курсова робота «Афінні перетворення фігур», 2005 рік

З предмету Математика · додано 19.11.2010 14:42 · від Олександра · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Афінні перетворення площини 4 1.1. Споріднені та афінні відображення та їх властивості 4 1.2. Вираз афінного перетворення через координати 12 1.3. Однорідні координати точки 17 Розділ 2. Афінні перетворення простору 21 2.1. Основні властивості афінного перетворення 21 2.2. Поворот, зрушення і масштабування 24 2.3. Перетворення в однорідних координатах 28 2.4. Застосування афінних перетворень 34 Висновки 40 Література 41

Висновок

Вивід зображення на екран дисплея і різноманітні дії з ним, у тому числі і візуальний аналіз, вимагають від користувача достатньої геометричної грамотності. Геометричні поняття, формули та факти, пов'язані, перш за все, з плоским і тривимірним випадками, грають в задачах комп'ютерної графіки особливу роль. Геометричні міркування, підходи та ідеї у поєднанні з постійно розширюючимися можливостями обчислювальної техніки є невичерпним джерелом істотних просувань на шляху розвитку комп'ютерної графіки, її ефективного використання в наукових та інших дослідженнях. Часом навіть найпростіші геометричні методики забезпечують помітні просування на окремих етапах вирішення великої графічної задачі.

Перш за все, необхідно зауважити, що особливості використання геометричних понять, формул і фактів, як простих і добре відомих, так і нових більш складних, вимагають особливого погляду на них та іншого осмислення.

В ході курсової роботи були вирішені усі поставлені завдання і таким чином досягнута мета.

З усього вищевказаного в роботі можна ще виділити і нагадати властивості афінного перетворення.

• Будь-яке афінне перетворення може бути представлене як послідовність операцій з числа вказаних найпростіших: зсув, розтягнення/стискання та поворот.

• Зберігаються прямизна лінії, паралельність прямих, відношення довжин відрізків, які лежать на одній прямій, та співвідношення площ фігур.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?