Реферат «Політика та релігія», 2006 рік

З предмету Політика, політологія · додано 16.11.2010 23:56 · від Ася · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Політико-релігійні відносини: Історична довідка 5 2. Традиційні релігії. Правовий статус 7 3. Сучасна релігійна ситуація в україні 10 Висновки 12 Список використаних джерел 13

Висновок

Як можна побачити на практиці, система державно-церковних відносин надзвичайно складна і неоднозначна. Характер її значною мірою обумовлено історично, соціально і політично.

Україна, як держава, що має багатосторічну духовну спадщину на даний момент опинилася в складній релігійній ситуації, яка з одного боку обумовлена ставленням до релігії в СРСР до складу якого впродовж 70 років входила Україна, можна сказати, що після довгих років атеїстичної пропаганди наша країна зараз переживає духовний підйом та переоцінку релігійних цінностей; з іншого боку внутрішній розкол Української Православної Церкви не несе єдності в країну.

Рано чи пізно, але українська державна влада прийде до розуміння виді-лення переліку традиційних для України релігійних організацій, що дозволить докорінно змінити таку парадоксальну ситуацію, що склалася, коли, з однієї сторони, значній потенціал традиційних українських релігійних організацій практично не користуються державою в справі духовно-моральної освіти та виховання населення, а з іншого боку, різноманітні маргінальні та просто приступні релігійні угруповання в багатьох випадках отримують „зелене світло” для проведення своїх сумнівних ініціатив, що виливаються в масові випадки порушень прав та українських законів, ситуації міжрелігійного протистояння. Держава не повинна допускати діяльності „Білих братств”, особливо згадуючи ті руйнівні наслідки які мала діяльність цієї псевдорелігійної організації, метою якої було лише власне збагачення [7, с. 10].

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?