Курсова робота «Класифікація, склад і стисла характеристика основних типів впровадження стратегії. Ситуаційне планування. Фактори що впливають на ефективність планування в організації», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 12.01.2007 00:49 · від pusy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика планування, принципи та методи планування. 2. Ситуаційні фактори планування (рівень управління, стадія жит. циклу організації, ступінь невизначеності середовища).Вплив ситуаційних факторів на вибір типу планів в організації. 3. Поняття “стратегія”. Необхідність її розробки для організації. Основні елементи стратегії та рівні стратегій організацій. 4. Класифікація і стисла характеристика основних типів і форм планів впровадження стратегії (тактичні плани; одноразові плани; плани, що повторюються). Висновок Список використаної літератури

Висновок

ВисновокОтже, процес планування охоплює не тільки визначення контрольних цифр соціально-економічного розвитку підприємства в поточному плановому періоді, але і тісну їх ув'язку із стратегічно перспективною концепцією розвитку економіки народного господарства країни.

Стратегічне планування є систематизованим і логічним процесом, заснованим на ефективному мисленні, мистецтві прогнозування, дослідження і вибору необхідних альтернатив.

Стратегічний план дозволяє визначити реальні можливості розвитку з урахуванням ресурсних обмежень. Основними завданнями стратегічного планування є: визначення необхідних політичних рішень, оцінка майбутнього стану економіки і потреби в даній продукції, оцінка необхідних виробничих потужностей в майбутньому, попередня оцінка розміру можливих капітальних вкладень.

При складанні стратегічного плану необхідно враховувати, що стратегії підприємства будуються за ієрархічним принципом, господарська діяльність якого і його стратегія взаємозв'язані. При цьому стратегії і тактика підприємства взаємозв'язані.

Стратегічний план підприємства складається в такій послідовності:

1. Аналіз ділового навколишнього зовнішнього і внутрішнього середовища.

2. Визначення господарської політики підприємства.

3. Формулювання базової стратегії і вибір стратегічної альтернативи.

4. Формулювання функціональних стратегій: маркетингу, науково-дослідних і дослідно- конструкторських робіт, виробництва організаційних змін, а також фінансова, соціальна і екологічна стратегія.

При складанні стратегічного плану використовується наступна документація: об'єм річних продажів по групах товарів; річний прибуток і збитки по структурних підрозділах; річний об'єм експорту і його питома вага до загального об'єму продажів; частка ринку; об'єм щорічних капітальних вкладень; фінансовий план; баланс на кінець останнього року плану.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення