Курсова робота «Забезпечення позову», 2008 рік

З предмету Право · додано 12.11.2010 15:09 · від harik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Поняття та підстави забезпечення позову 1.1. Поняття забезпечення позову 1.2. Підстави для забезпечення позову Розділ ІІ. Процесуальний порядок судового забезпечення позову 2.1. Розгляд заяви про забезпечення позову. Виконання ухвали про забезпечення позову. Скасування забезпечення позову. Відповідальність за порушення заходів по забезпеченню позову 2.2. Права відповідача у зв’язку з забезпеченням позову Розділ ІІІ. Способи забезпечення позову Висновок Список використаної літератури

Висновок

Розглянувши тему забезпечення позову, можна зробити наступні висновки. Під забезпеченням позову треба розуміти вжиття суддею чи судом передбачених законом заходів, які створюють реальну можливість для виконання в майбутньому рішення по справі. Підстави для забезпечення позову - це обставини, які свідчать про можливе утруднення чи неможливість виконання рішення суду. Їх визначає стаття 149 Цивільно - процесуального кодексу України „Підстави для забезпечення позову” : „ Суд чи суддя на просьбу осіб, які беруть участь у справі, або за своєю ініціативою може вжити заходів до забезпечення позову.

А взагалі, як на мою думку, головна проблема це все такі добросовісність суддів. Тому, що це питання віддане на їхнє вирішення, можлива велика доля суб’єктивності, а при недобросовісності суддів чи навіть зловживаннях з їх сторони, можливі суттєві порушення прав, як позивача так і відповідача.

Тому покращення застосування забезпечення позову лежить не тільки в площині реформування норм права (які в нас і так порівняно не погані), а в першу чергу із змінами в суспільстві і судовій системі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?