Курсова робота «Дослідження маркетингової політики компанії Henkel», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 06.11.2010 22:03 · від Алина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Коротка характеристика компанії Henkel 2. Аналіз маркетингового середовища 3. Маркетингове дослідження 4. Визначення сегменту, на якому працює фірма 5. Дослідження маркетингової товарної політики 6. Дослідження маркетингової цінової політики 7. Політика розповсюдження 8. Комплекс маркетингових комунікацій. Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Визначення орієнтирів стратегічного розвитку:

Стратегічний розвиток орієнтовано на видатну компетентність організації, завдяки якій компанія може вийти на нові ринки. Популярність брендів допоможе швидкому завоюванню нових ринків.

Виділення потенційних переваг:

Компанія володіє перевагою щодо інших компаній - має стійке фінансове становище. Така загроза, як зростаюча вимогливість покупців їй не принесе серйозних наслідків. За рахунок стійких фінансів компанія зможе розробити нові товари, які будуть відповідати вимогам споживачів.

Визначення орієнтирів внутрішніх перетворень:

Не дивлячись, на таке успішне становище компанії все-таки є недоліки перед конкурентами. Організація може усунути недоліки за рахунок нових технологій.

Виділення істотних обмежень стратегічного розвитку:

Компанії варто звернути увагу саме на такі параметри як конкурентні недоліки і зростаюча вимогливість покупців. Споживчі бажання ростуть, і компанія може не встигнути виправдати надії покупців. Покупці не знайшовши бажаного товару, підуть до конкурентів.

Коментар модератора

40 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?