Реферат «Управління інноваційними проектами підприємства», 2008 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 02.11.2010 16:31 · від Anna · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретичні підходи до управління інноваційними проектами 5 1.1. Принципи управління інноваційними проектами 5 1.2. Планування та організація управління інноваційними проектами 12 1.3. Обґрунтування економічної ефективності інноваційного проекту 18 Розділ 2. Оцінка інноваційного проекту на прикладі ТОВ «Альфа» 24 2.1. Загальна характеристика проекту, його основні завдання24 2.2. Управління командою проекту 26 2.3. Стратегія фірми і її реалізація у відборі проекту 28 2.4. Відбір проектів з використанням методу профілю проекту й формування портфеля проектів фірми 29 2.5. Оцінка споживчого ринку гофрокартону 32 2.6. Оцінка ймовірності ризиків і збитку від них 33 2.7. Оцінка вартості проекту 35 Висновки 43 Список використаних джерел 45

Висновок

У даній роботі нами був розглянутий інноваційний проект компанії «Альфа» по налагодженню лінії з виробництва картонної тари з покриттям з нових матеріалів.

Український ринок гофрокартону характеризується стрімким динамічним розвитком, особливо популярним стає мікрогофрокартон, що має цілий ряд переваг.

Фірма забезпечує потребу населення в сучасних упакувальних матеріалах, завдяки цьому одержуючи великий дохід.

При реалізації даного проекту були використані всі комплекси маркетингових досліджень. Фірмою був вивчений ринок збуту пропонованої продукції, зовнішнього оточення.

Проаналізувавши, даний проект зробимо наступні висновки.

Система організації керування проектом відповідає всім вимогам теперішнього часу.

Фірма в області має фахівців високої кваліфікації, значні практичні наробітки в даній сфері. Також вона зберігає зв'язки з іншими компаніями в даній області. Така взаємодія компаній сприяє тісному взаємовигідному співробітництву.

Недоліком є відсутність власних засобів, відсутність відділу маркетингу.

Серйозну небезпеку для ТОВ «Альфа» представляють економічні фактори загального середовища. Щоб уникнути даного інциденту компанія повинна максимально сконцентрувати свої зусилля в економічній області. Вона повинна займатися розробкою тільки проектів, які принесуть величезний для неї прибуток.

Щоб превстигнути в подібному бізнесі необхідно завоювати «свою нішу» на ринку збуту. Для цього необхідно невпинно підвищувати обсяги продажів, піднімати конкурентоспроможність, збільшуючи при цьому частку використання нових технічних засобів зв'язку. Обов'язково, підняти якість надаваних послуг, а також й надалі підтримувати імідж фірми. Ну й нарешті, створити нові можливості нагромадження капіталу.

Окупність проекту відбудеться за 2 роки 3 місяці.

Основний фактор, що сприяє успіху проекту - це стрімкий приріст споживачів.

Щоб привести проект у реальність необхідно затратити на нього капітал у вартості 415325 грн.

ТОВ «Альфа» виробляє гофрокартон з дуже оригінальним, привабливим покриттям, завдяки сучасне обладнання. У наш час усе більшого значення набуває барвистість упакування і її обробка. Це й відрізняє дану фірму від конкурентів, які надають подібні послуги.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?