Курсова робота «Фінансовий інжиніринг у банку», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 29.10.2010 00:22 · від Svytoslav · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи фінансового інжинірингу 5 1.1. Передумови виникнення фінансового інжинірингу 5 1.2. Розвиток фінансового інжинірингу з використанням цінних паперів на ринках зарубіжних країн 10 2. Аналіз практики та розвитку фінансового інжинірингу в українських комерційних банках 16 3. Проблеми та перспективи розвитку фінансового інжинірингу у банківський системі України 26 Висновок 29 Список використаної літератури 31

Висновок

Фінансовий інжиніринг — це цілеспрямоване розроблення та реалізація нових фінансових інструментів та/або нових фінансових технологій, а також творчий пошук нових підходів до вирішення фінансових проблем за допомогою уже відомих фінансових інструментів та технологій. Можна сказати, що фінансовий інжиніринг допомагає банкам та іншим фінансовим посередникам оперативніше та ефективніше реагувати на зміни, що відбуваються у світі, в законодавстві та економіці конкретної країни, всередині конкретного суб’єкта господарювання.

Одержані в результаті пошуку нові дані, ідеї, проекти схем та інструменти банку необхідно оцінити, зокрема, з погляду:

1. Відповідності стратегії та тактиці банку;

2. Впливу ідеї на потенційну конкурентоспроможність банку і його клієнта;

3. Впливу, який може справити реалізація схеми фінансового інжинірингу, на активи та пасиви банку, його ліквідність та платоспроможність;

4. Економічної ефективності схеми фінансового інжинірингу як для банку, так і для інших учасників схеми;

5. Перспективності використання схеми фінансового інжинірингу у майбутньому для інших клієнтів;

6. Доцільності взяття банком на себе відповідних видів ризику, способам їх зменшення.

Розвиток фінансового інжинірингу зумовлений низкою факторів, які умовно можна поділити на дві групи: екзогенні, що діють ззовні відносно фірми, та ендогенні, що є внутрішніми відносно неї і які вона одночасно може контролювати. Підсумовуючи вище сказане для банківської системи України є актуальним питання фінансового інжинірингу як можливості гнучкого оперування наявними ресурсами та розробку нових джерел їх надходження. Фінансовий інжиніринг може стати інструментом, який дозволить одержати банкам конкурентні переваги та вийти на якісно новий етап їх функціонування як у національній так і у міжнародній економіках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?