Курсова робота «Недоліки та переваги колізійного методу регулювання у міжнародному приватному праві», 2008 рік

З предмету Право · додано 28.10.2010 20:24 · від Uryst · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І Загальна характеристика колізійного методу Регулювання у міжнародному приватному праві 1.1. Поняття та виникнення колізійного методу 6 1.2. Колізійна норма — основна складова колізійного методу 14 Розділ іі Особливості колізійного методу 2.1. Недоліки методу 21 2.2. Переваги методу 23 Розділ ііі Співвідношення колізійного методу регулювання З іншими методами міжнародного приватногоправа 27 Висновки 32 Список використаної літератури 34

Висновок

Правовий метод регулювання — це сукупність узгоджених між собою способів впливу на певну групу відносин. У міжнародному приватному праві це питання чи не найменш вивчене. Для міжнародного приватного права характерним є цивільно-правовий метод, що виражає правову природу цієї галузі. Крім нього, для врегулювання відносин з "іноземним елементом" застосовуються два юридико-технічні методи: колізійний та матеріально-правовий. Вони характеризують і зовнішню форму джерел міжнародного приватного права, тобто національно-правових і міжнародно-правових.

Колізійний метод є необхідним для регулювання цивільно-правових відносин, регламентація яких не узгоджена, а також у разі потреби зробити вибір між нормами права. Виникнувши наприкінці середніх віків, колізійний метод став похідним від колізії статутів, які діяли на певних територіях. Згодом виникло колізійне право.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?