Курсова робота «Особливості книго-торговельного бізнесу», 2004 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 27.10.2010 17:45 · від janysja2209 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1.Товарна політика у сфері видавничо-книготорговельної діяльності 1.1. Маркетингові концепції нового видання 6 1.2. Тематичне планування видавничого репертуару 8 1.3. Формування видавничого та книгарського асортименту 10 1.4. Класифікація книготорговельних каталогів Галичини 12 1.5. Групи універсальних видавництв, накладів, товариств 14 Розділ 2.Практичне значення книготорговельної діяльності в ринкових умовах 2.1. Етапи бурхливого розвитку книгорозповсюдження 18 2.2. Основні дослідження книгодруку на Україні 22 Висновки 26 Список використаної літератури 28

Висновок

На сьогоднішній день основна інформація для ідей нових тематичних напрямів та окремих видань отримується на основі вивчень як кон’юнктури вітчизняного та світового книжкового ринку, так і товарної пропозиції аналогічних видань, авторських пропозицій з відомого авторського середовища.

Проохарактеризувавши тематичне планування видавничого репертуару можна зазначити, що перед тим як до нього готуватись потрібно перш за все випуск літератури, опрацювати та спланувати редакційно-підготовчі роботи річного тематичного плану, оперативних планів.

У процесі дослідження доведено, що суть формування видавничого асортименту полягає в маркетингових і книгознавчих підходах щодо формування серійних видань, а також врахування закону Паретто, згідно якого 20% дій суб’єкта приносять йому 80% успіху.

На основі наявних книгосховищ видавничо-книготорговельних каталогів формується профіль видавництва, його наклад, товариства, установи, що видають каталоги, мету укладення каталогу, від репертуару книг в каталозі, назви видавництва.

Порівнюючи групи каталогів товариств із каталогами дитячих книг можна стверджувати, що до перших включається інформація історичних, наукових, літературних джерел, котрі ілюструють проблеми конкретного накладу, видавництва чи видавничої установи. Видавництва, котрі не спеціалізуються на дитячих виданнях, приділяють увагу загальному скороченому опису видань.

На сучасному етапі розвитку ринкових відносин фахівці книгарень чітко відмежовують асортимент, врахувавши потреби покупців та їх соціальний статус. Роздрібний книжковий ринок в умовах жорсткої конкуренції став інформаційно насиченішим, економічно прозорішим та більш технологічним. Такі фундаментальні ознаки роздрібної торгівлі, як ширший асортимент, інформаційне забезпечення, технологічність і спеціалізація визначили книжковому ринку України найреальнішу перспективу для розвитку й виживання.

За останні роки стан державного книговидання залишався кричуще поганим. Навряд чи хтось із числа елементарно неупереджених людей наважиться спростовувати це твердження. Книжок на людську душу в Україні видавалось і видається у кілька разів менше ніж у Білорусі та Росії, не кажучи вже про Західну Європу. Книжковий бізнес в Україні не дуже прибутковий, хоча вельми ризикований через абсолютно несприятливе оподаткування. Але українські книговидавці та книгорозповсюджувачі дотримуються правил торгівлі та режиму роботи, намагаючись якісно обслуговувати покупців та повністю задовольнити їхній попит на книжкову продукцію. Велику увагу вони приділяють вивченню споживацького попиту, створюючи веб-сайти магазинів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?