Курсова робота «Проектування заходів по зменшеню забруднення навколишнього середовища на підприємстві ВАТ «Малинський каменедробильний завод»», 2008 рік

З предмету Екологія · додано 25.10.2010 23:56 · від Мар"яма · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Завдання на курсовий проект Вступ 1. Загальні відомості про підприємство і його реквізити 2. Природно-кліматична характеристика району розташування підприємства та відомості про використання земельних ресурсів 3. Технологія виробництва 3.1. Характеристика сировини, використовуваних матеріальних і енергетичних ресурсів 3.2. Відомості про продукцію 3.3. Балансова схема матеріальних потоків 4. Характеристика та аналіз джерел забруднення навколишнього середовища 4.1. Характеристика викидів в атмосферу 4.2. Характеристика водоспоживання й водовідведення 4.3. Характеристика транспорту підприємства 5. Аналіз екологічної ситуації на підприємстві та впровадження заходів по зменшенню навантаження на навколишнє середовище 6. Розрахунок еколого-економічних показників діяльності підприємства до та після впровадження заходів по зменшенню навантаження на навколишнє середовище Висновки Перелік посилань

Висновок

1. ВАТ «Малинський каменедробильний завод» - одне з провідних підприємств нерудної галузі.

2. Підприємство здійснює значний негативний вплив на стан навколишнього природного середовища.

3. Однією з найважливіших є проблема очистки стічних вод, що скидаються в р. Ірша. Основними забруднюючими речовинами є завислі речовини, БСК5, нітрити, азот амонійній ний, нафтопродукти, залізо загальне та інші.

4. Для покращення якості очищення стічних вод ми пропонуємо ввести в дію блочні установки глибокої біологічної очистки стічних вод (СПБО). Вони збільшать ефективність очистки до 94%, а плата за наднормативні скиди знижуєься майже у 3 рази.

Коментар модератора

45 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?