Реферат «Етапи створення віртуальних підприємств», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.10.2010 14:12 · від Сашулька ) · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Віртуальне підприємство: поняття,причини виникнення,принципи утворення 4 3. Характерні ознаки віртуального підприємства, його переваги і недоліки 6 4. Етапи створення віртуального підприємства 8 5. Висновок 21 6. Література 22

Висновок

Віртуальні підприємства можуть і будуть постійно перебудовувати свою конфігурацію та архітектуру процесів, щоб зберігати максимальну ефективність в умовах динамічного ринку. Завдяки своїй здатності створювати та експлуатувати більш новаторські і цілеспрямовані служби за менших капіталовкладень, у більш стислі терміни і зі значно меншим фінансовим ризиком вони складуть серйозну конкуренцію великим традиційним корпораціям.

Це також матиме наслідки і для стабільності економічних суб'єктів у зв'язку з неминучими частими змінами, що спричинять уведення системи швидкого створення і ліквідації підприємств нарівні зі швидким переміщенням людей з одного підприємства на інше. Єдиною гарантією впевненості в завтрашньому дні стане здатність ефективно надавати підприємствам і окремим індивідуумам спеціалізовані послуги та постійно вдосконалювати і просувати їх на ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?