Реферат «Застосування правового звичаю в сучасній Японії», 2009 рік

З предмету Право · додано 18.10.2010 19:48 · від popovamarion · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Звичаєве право Японії 4 3. Гирі – норми-звичаї 5 А) Історичний розвиток 5 Б) Гирі в сучасній Японії 7 4. Висновок 11 5. Список використаної літератури 12

Висновок

Японська судова система не може існувати спираючись лише на закони. По самій своїй суті вона потребує «душі». І вона знаходить її в морально-духовних цінностях, таких як справедливість, істина, совість, добродійність сором, мир. Це обумовлене менталітетом японців, які здатні оберігати традиції і звичаї, які йшли до нашого часу майже не змінюючись.

В право усвідомленні японців як раніше сильна ідея, яка ставить «загальне благо» вище за свої інтереси, але спостерігається тенденція, що регулятивна роль цієї ідею стає слабшою. «Гирі» не замінюють право і мораль, але цей феномен продовжує взаємодіяти з соціально-нормативними регуляторами суспільних відносин.

Японці жваво сприймають всі ідеї, які їм пропонуються як сучасні, їм не важливе закордонне виникнення цих ідей і потиріччя. Адже можна керуватися і нормами-звичаями і буквою закону. Тим більше там, де не можна вирішити справи шляхом мирових угод. Прогрес демократичних ідей і розширення закордонних зв’язків призводить її до поступового розуміння значимості права в регламентації людських відносин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?