Курсова робота «Технологія виготовлення консервів м’ясо тушковане», 2007 рік

З предмету Товарознавство · додано 13.10.2010 23:43 · від Олег · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Вступ 1. технологічна частина 1.1. технологія виробництва м’ясних консервів 1.2. розрахунок сировини та готової продукції 1.3. Аналіз та підбір обладнання 1.4. Організація виробничого потоку та опис апаратурно-технологічної схеми 1.5. Організація виробничо-ветеринарного контролю згідно апаратурно-технологічної схеми 1.6. Аналіз літературних джерел по застосуванню нових технологічних схем 1.7. Висновки та рекомендації 1.8. Список літератури 2. Графічна частина 2.1. Апаратурно-технологічна схема виробництва

Висновок

В даній курсовій роботі на тему «Технологія виробництва консервів “М’ясо тушковане”» ми розглянули стан м’ясних консервів на ринку, їх перспективи та утримання вже досягнутих позицій, а також можливий асортимент консервних виробів відповідно до попиту населення, з врахуванням цін та наявності сировини на України. Також ми знайомимо з консервним виробництвом, перевагами та недоліками консервів у порівняні з іншими видами м’ясопродуктів.

Адже м’ясні консерви, як харчовий продукт, володіють рядом переваг перед продуктами, консервованими іншими методами. М'ясні консерви витримують тривале зберігання, транспортабельні, з них можна швидко приготувати їжу. Вони дуже зручні в домашньому побуті, в експедиціях, у похідних умовах тощо.

Отже, виробництво м’ясних консервів – тривалий технологічний процес, який потребує від виробника чіткої регламентації сировини, її функціональних та мікробіологічних показників, стану та характеристик обладнання, яке використовується, належної кваліфікації персоналу. Тому невід’ємними є реконструкція існуючих підприємств, покращення їх санітарно-технологічного стану, модернізація та автоматизація потоково-механізованих ліній, матеріальне заохочення працівників до сумлінного виконання своїх обов’язків. Все це дозволить покращити якість консервних виробів та зайняти відповідне місце на світовому ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?