Реферат «Історія проведення переписів населення в Україні», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 12.10.2010 00:13 · від аня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Перші спроби перепису населення на території України 3 2. Ревізії населення в царській Росії 6 3. Перепис населення 1897 року 8 4. Переписи населення за радянських часів 11 5. Всеукраїнський перепис населення 2001 року 14 Висновок 16 Список літератури 17

Висновок

На території нашої держави облік населення почав здійснюватися з УIII століття в Київській Русі. Потім обліками на Русі займалися татари з метою визначення збору данини. Дещо пізніше руські князі почали проводити поземельні та подвірні обліки населення.

В першій чверті ХYIII століття в Росії почали проводити подушний облік, який одержав назву "ревізій".

В Російській імперії перший і єдиний перепис був проведений в 1897 році. Він був зумовлений особливостями розвитку економіки, відкриттям великої кількості підприємств, необхідністю проведення податкової реформи, введення загальної військової повинності.

За радянських часів було проведено 6 переписів населення. Частково дані були неточні, частково приховані, частково змінені, що залежало від особливостей політичної ситуації. Однак, і їх здобутки не можна недооцінювати.

Перший перепис у незалежній Україні відбувся у 2001 році. Він відбувався практично з нуля, створювались вперше самостійно правові, методологічні, організаційні та матеріально-технічні засади його проведення. Широку підтримку надавали міжнародні організації.

Отже, історія проведення переписів населення на території України є давньою і багатою. Дані переписів населення є необхідною, основною інформацією, на якій будується історія, вивчаються різноманітні соціальні, політичні і економічні процеси.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?