Реферат «Особливості кредитування підприємств АПК», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 11.10.2010 15:27 · від аня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Поняття аграрного кредиту. Причини, що обумовлюють його застосування 3 2. Основні види кредиту та його забезпечення 4 3. Принципи сільськогосподарського кредитування 6 4. Механізм отримання банківського кредиту 7 5. Особливості сучасного аграрного кредитування 8 6. Іпотечне кредитування 9 6.1. Передумови іпотечного кредитування 9 6.2. Необхідність і механізм іпотечного кредитування 10 Висновки 11 Список використаних джерел 13

Висновок

1. Кредит слід розуміти як обіг позиченого капіталу на умовах його повернення і сплати відсотків за його користування. Сільськогосподарське кредитування виникає в період зародження товарно-грошових відносин на селі, коли селяни почали відчувати гостру потребу у грошових коштах. В умовах ринкових відносин необхідність кредиту зумовлюється особливостями кругообороту основного і оборотного капіталу.

2. В ринковій економіці уснують такі види кредиту, яким можуть скористатися агро виробники або сільські жителі: банківський, комерційний, вексельний, споживчий, іпотечний, державний, міжнародний.

3. Сільськогосподарське кредитування здійснюється на основі таких принципів: цільового характеру, строковості, забезпеченості, платіжності.

4. В умовах реформування аграрної економіки особливо актуальною є проблема створення ефективної системи сільськогосподарського кредитування. Така система має складатися із трьох основних частин: законодавчого регулювання; організаційно-інституційного забезпечення; фінансово-економічного забезпечення.

5. Розвиток іпотечних відносин в Україні потребує розбудови структури та інфраструктури іпотечного ринку. Ключовими умовами для залучення кредитних ресурсів у сферу довгострокового іпотечного кредитування є створення в країні сприятливої економіко-політичної обстановки, розробка необхідної законодавчо-нормативної бази і підвищення рівня добробуту населення. Одне з центральних завдань – стандартизація процедур видачі і обслуговування іпотечних кредитів, правил оцінки платоспроможності позичальників, а також фінансових інструментів для залучення коштів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Норми фінансових показників для АПК та їх граничні параметри — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.