Реферат «Дослідження основних макроекономічних ринків Гондурасу», 2009 рік

З предмету Макроекономіка · додано 11.10.2010 15:25 · від аня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз товарного ринку 4 2. Аналіз ринку праці 8 3. Аналіз грошового ринку 11 Висновки 15 Використані джерела 16

Висновок

Проаналізувавши товарний ринок, можна сказати, що світова економічна криза охопила і такий регіон як Латинська Америка, і Гондурас зокрема. Порівняння макроекономічний показників з аналогічними показниками в Україні дуже спірне. Розмір ВВП на душу населення набагато менший ніж в Україні. Темпи приросту ВВП у 2008 році в Україні були нижчими ніж у Гондурасі, однак у 2009 році ця ситуація виправилась. Структура ВВП за галузями дуже схожа у порівнюваних країнах. обсяги чистого експорту в Гондурасі впродовж досліджуваного періоду зменшувалися, що є негативною тенденцією для даної країни. В Україні спостерігались аналогічні зміни, що є наслідком світової економічної кризи.

Порівнюючи ринок праці, можна сказати, що Україна має більш сприятливі умови для роботи, ніж Гондурас, де рівень безробіття значно вищий, приріст робочої сили складає 0,5% на рік, більше половини населення живе нижче межі бідності. Що в свою чергу дає поштовх до еміграції значної кількості населення у США та інші країни Америки та Європи.

Політика на грошовому ринку Гондурасу спрямована на подолання наслідків економічної кризи, проведена реформа податкової системи, підтримується політика дешевих кредитів. Облікова ставка у Гондурасі поступово зменшувалась, в Україні ж відбувалось поступове її підвищення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали