Курсова робота «Механізм регулювання діяльності комерційних банків в Україні», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 10.10.2010 14:32 · від wholigunka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність і правові засади державного регулювання діяльності комерційних банків 5 2. Аналіз напрямків і методів регулювання Національним банком України діяльності комерційних банків 12 3. Концепція механізму регулювання діяльності комерційних банків в Україні 22 Висновки 30 Додатки 31 Перелік використаних джерел 39

Висновок

У результаті дослідження механізму регулювання діяльності комерційних банків було з'ясовано необхідність державного регулювання банківської системи, хронологію процесу формування банківського регулювання та нагляду в Україні, основні завдання банківського регулювання, основні напрями регулювання діяльності комерційних банків згідно з рекомендаціями Базельського комітету з банківського нагляду, напрями вдосконалення системи регулювання банківської діяльності.

Основними проблемами регулювання діяльності комерційних банків є нестабільний характер економіки, ризикована практика банківської діяльності та неефективність системи управління ризиками.

Пропозиції щодо подолання проблем системи регулювання банківської діяльності комерційних банків України зводяться до розробки й запровадження інформаційно-аналітичної системи раннього реагування на проблемні ситуації в банку, підготовки нових більш виважених нормативних актів та внесення змін до чинних актів з питань здійснення нагляду на консолідованій основі, порядку формування резервів на відшкодування можливих витрат за активними операціями та управління ризиками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?