Реферат «Арбітраж у зовншньоекономічній діяльності», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 10.10.2010 09:32 · від Олександр · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 3 2. Арбітраж у зовнішньоекономічних відносинах 5 2.1. Загальні положення розгляду спорів у зовнішньоекономічній діяльності 5 2.2. Основні положення Закону України «Про міжнародний комерційний арбітраж» 9 2.3. Правовий статус Міжнародного комерційного арбітражного суду та Морської арбітражної комісії при ТПП України 18 2.4. Порядок арбітражного розгляду спорів відповідно до чинного законодавства України 22 2.5. Визнання та виконання судових рішень у зовнішньоекономічних відносинах 26 3. Висновки 32 4. Список використаних джерел 33

Висновок

Отже, згідно зі ст. 38 Закону про ЗЕД спори, що виникають між суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, іноземними суб’єктами господарської діяльності в процесі такої діяльності можуть розглядатися судами та господарськими судами України, а також за згодою сторін спору Міжнародним комерційним арбітражним судом та Морською арбітражною комісією при Торгово-промисловій палаті України та іншими органами вирішення спору, якщо це не суперечить чинним законам України або передбачено міжнародними договорами України.

Відтак спір може бути передано на розгляд до міжнародного комерційного арбітражу (далі – МКА) в тому випадку, якщо сторони домовилися про передачу його до цього суду і належним чином оформили таку домовленість.

Зовнішньоекономічні відносини, спори з яких можуть бути передані на вирішення Міжнародного комерційного арбітражного суду, стосуються, зокрема, відносин купівлі-продажу (поставки) товарів, виконання робіт, надання послуг, обміну товарами та (чи) по­слугами, перевезення вантажів і пасажирів, торговельного представництва і посередництва, оренди (лізингу), науково-технічного обміну, обміну іншими результатами творчої діяльності, спорудження промислових та інших об’єктів, ліцензійних операцій, інвестицій, кредитно-розрахункових операцій, страхування, спільного підприємництва та інших форм промислової і підприємницької кооперації.

Міжнародний комерційний арбітражний суд приймає до свого розгляду також спори, віднесені до його юрисдикції з огляду на міжнародні договори України.

Рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду виконуються сторонами добровільно у встановлені ним строки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?