Реферат «Дослідити та проаналізувати джерела права соціального захисту та забезпечення населення України», 2005 рік

З предмету Право · додано 08.10.2010 23:14 · від Ярик · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Джерела права соціального захисту 4 Розділ 2. Забезпечення соціальним захистом населення України 9 Висновок 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Система соціального захисту в Україні перебуває в кризовому стані. Невдоволені пенсіонери. Більшість з них добросовісно пропрацювали десятки років на виробництві, але тепер позбулися своїх накопичень, а на свою пенсію навіть не мають можливості заплатити за квартиру, не можуть нормально харчуватися, купити обнову, поремонтувати телевізор. Невдоволені працівники бюджетної сфери, що по кілька місяців не можуть одержати заробітну плату, оскільки у держави не має для цього коштів. Невдоволений також уряд, оскільки соціальні виплати зайняли в бюджеті таке місце, що внаслідок їх обов‘язковості потіснили всі інші витрати, передусім інвестиції.

Так, система соціального захисту, яка на сьогодні склалася в Україні, не може похвалитися досягненням високих завдань. Більше того, у багатьох випадках її недосконалість веде до поглиблення соціальних диспропорцій у країні. Недостатнім є й обсяг соціальної допомоги, особливо, якщо його порівняти з відомостями щодо доходів українців.

Можливо це через тяжку економічну кризу, яку переживає Україна; помилки в економічній політиці; причини, пов‘язані з невирішеністю питань трансформації соціального захисту.

Це дуже складне питання, але ситуація й по нині ніяк не стабілізується, то ж державі, мабуть, уже слід взятися за його вирішення, інакше це може привести до великих проблем, які найбільшою мірою стосуються громадян України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?