Реферат «Вплив державних боргів на стан фінансової безпеки країни»

З предмету Фінанси · додано 03.10.2010 13:44 · від Зубрицький Артур · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Сутність державного боргу та його вплив на економіку країни 5 1.1. Сутність та види державного боргу країни 5 1.2. Сутність управління державним боргом 9 2. Оцінка рівня боргової безпеки України у 2004-2009 роках та її вплив на стан фінансової безпеки країни 11 3. Проблеми та перспективи управління державним боргом України у контексті фінансової безпеки 17 Висновки 19 Список використаної літератури 20

Висновок

Вплив державного боргу на стан фінансової безпеки держави вимагає підвищеної уваги з боку спеціалістів з огляду на те, що сучасний етап формування боргових зобов'язань характеризується низкою специфічних особливостей. По-перше, в умовах глобалізації фінансових потоків, здійснення політики необмеженої відкритості щодо іноземних інвестицій певною мірою відбувається нівелювання меж між внутрішнім і зовнішнім боргом. По-друге, дедалі яскравіше унаочнюється посилення взаємозв'язку державних зобов'язань і зобов'язань господарюючих суб'єктів.

На сьогоднішній день на тлі відносної стабільності у борговій сфері спостерігаються загрозливі процеси збільшення державного боргу, а саме такої його складової, як зовнішній державний борг. Даний процес у перспективі може означати для України вивезення вітчизняного капіталу за кордон та зниження стабільності національної валюти, а також погіршення сальдо торгівельного балансу.

Однак загалом боргова ситуація в країні є задовільною і за умови ефективного вищого державного менеджменту не є такою, що у найближчий час може призвести до системної економічної кризи.

При дослідженні державного боргу необхідно використовувати найсучасніші методики його оцінки, включаючи ті, що запропоновані міжнародними фінансовими інститутами.

У найближчому майбутньому пропонується надавати перевагу внутрішньому державному боргу над зовнішнім, оскільки такий характер залучення коштів носить безпечніший характер з точки зору того, що отримані гроші обертаються в економіці країни і продовжуватимуть це робити в майбутньому.

Також необхідно враховувати сучасні проблеми, що виникають у сфері обслуговування державного боргу і розробляти ефективний механізм їх подолання та зменшення боргового навантаження на Державний бюджет України в цілому та кожного її громадянина конкретно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали