Курсова робота «Аналіз взаємозв’язку: витрати - обсяг діяльності-прибуток», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 09.01.2007 21:11 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Сутність взаємозв’язку „витрати-обсяг діяльності-прибуток Розділ 2. Точка беззбитковості Розділ 3. Характеристика стандартного графіка 3.1. Графік беззбитковості 3.2. Графік „прибуток-обсяг” 3.3. Графік маржинального доходу Розділ 4. Аналіз взаємозв’язку „витрати-обсяг діяльності-прибуток” за умовою багатопродуктового виробництва Розділ 5. CVP-аналіз і калькулювання на основі діяльності Розділ 6. Аналіз практики прийняття управлінських рішень /на прикладі ДАЕК „Славитучміськенерго”/ Висновки Використана література

Висновок

Ретельно розглянувши аналіз взаємозв’язку „витрати – обсяг діяльності – прибуток”, я зробила висновок, що CVP-аналіз є складовою частиною фінансового планування і процесу прийняття рішень.

Кожен бухгалтер і менеджер повинен ретельно ознайомитися з його концепціями, для подальшої успішної роботи, а не лише з технікою.

CVP-аналіз дозволяє показати, як зміни в обсязі виробництва впливають в короткостроковому плані на рівень прибутку.

Докладно ознайомившись CVP-аналізом я побачила, що аналіз взаємозв’язку ґрунтується на деяких припущеннях, які треба брати до уваги, коли застосовувати його до вирішення проблем бізнесу. Аналіз припускає лінійність функцій доходу та витрат, відсутність кінцевих залишків готової продукції і постійну структуру продажу. CVP-аналіз також припускає, що продажні ціни й постійні та змінні витрати точно відомі. Ці припущення формують підґрунтя для простого графічного аналізу з використанням графіка взаємозв’язку „прибуток-обсяг” та графіка взаємозв’язку „витрати-обсяг-прибуток”.

Важливе місце CVP-аналізу займає аналіз беззбитковості. Аналіз беззбитковості побудований на основі розподілу витрат на змінні та постійні, а також обчислення точки беззбитковості, що визначає критичний обсяг продажу.

Отже аналіз CVP залежності визначає, яким чином витрати і прибуток реагують на зміну обсягу виробництва або рівня діяльності, що і допомагає менеджерам приймати рішення відносно „найкращого рівня діяльності”.

Виконавши курсову роботу на тему: аналіз взаємозв’язку „витрати - обсяг діяльності-прибуток” я можу визначити:

-Визначити точку беззбитковості.

-Визначати обсяг діяльності, необхідний для отримання бажаного прибутку.

-Визначати прибуток за певного обсягу діяльності.

-Будувати графіки: беззбитковості, взаємозв’язку „витрати-прибуток”, маржинального доходу.

-Визначати точку беззбитковості за умови асортименту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення