Курсова робота «Цивільний процес. апеляційне провадження», 2005 рік

З предмету Право · додано 23.09.2010 17:50 · від Вікторія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика апеляційного провадження. 2. Право апеляційного оскарження рішень і ухвал суду, порядок його реалізації. 3. Процесуальний порядок розгляду справи апеляційним судом. 4. Повноваження апеляційного суду. Висновок Перелік посилань Перелік літератури

Висновок

Законність і обгрунтованість рішень та ухвал суду першої інстанції в цивільному судочинстві України забезпечується системою численних процесуальних гарантій: принципами цивільного процесуального права; участю в цивільному процесі прокурора, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, фізичних та юридичних осіб, які від свого імені можуть звертатися до суду із заявами на захист прав, свобод та інтересів інших осіб; встановленим цивільним процесуальним порядком розгляду вирішення справ.

Апеляційне оскарження і перевірка рішень та ухвал суду першої інстанції забезпечує їх законність і обґрунтованість, захист прав, свобод та інтересів осіб, які брали участь у справі, а також публічних інтересів. Апеляційне провадження є однією з форм, що забезпечує однакове застосування судами законів при вирішенні цивільних справ. Розгляд справ за апеляційними скаргами і поданнями прокурорів дозволяє виправляти помилки судів першої інстанції і спрямовувати їх роботу, забезпечуючи правильний і однаковий підхід до застосування норм матеріального і процесуального права, а також має превентивний характер – попереджає порушення норм права громадянами, організаціями, посадовими і службовими особами.

Коментар модератора

26 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?