Курсова робота «Використання методів статистичного дослідження в аналізі економічних явищ і процесів», 2004 рік

З предмету Статистика · додано 22.09.2010 17:53 · від Александр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Втуп 5 РОЗДІЛ I. Групування статичних даних та обчислення статичних показників 7 РОЗДІЛ II. Аналіз рядів динаміки 11 Розділ iii. Індексний аналіз 17 РОЗДІЛ IV. Кореляційно-регресійний аналіз 22 РОЗДІЛ V. Визначення тенденції розвитку та прогнозування 27 Висновки 29 Список використаних джерел 30

Висновок

Отже, можемо зробити висновок, що статистика вивчає кількісні характеристики підприємницької діяльності в єдності продуктивних сил і виробничих відносин. Вона також вивчає вплив природних і технічних факторів на кількісні характеристики суспільного життя та вплив суспільного виробництва на природні умови життя суспільства.

Завдання статистичної науки - встановити закономірності формування та розвитку досліджуваних явищ та процесів, взаємозв'язок між ними. Методологічною основою статистики є діалектичний метод. Важливу роль у статистиці відіграють статистичні закономірності та закон великих чисел. Спираючись на діалектичний метод, а також виходячи з характеру і основних особливостей предмета, статистика розробляє та використовує специфічні, властиві лише цій науці спеціальні прийоми і способи дослідження, які в сукупності утворюють статистичну методологію. Основними етапами статистичного дослідження є: статистичне спостереження, зведення та групування статистичних матеріалів, обчислення узагальнюючих статистичних показників, статистичний аналіз, які і були розглянуті у даній курсовій роботі.

На підставі вивчення застосування методів статистичного дослідження в курсовій роботі розкрито такі елементи економічно-статистичного аналізу, як зведення і групування матеріалів статичного спостереження, середні величини та показники варіації, ряди динаміки, статистичні індекси та кореляційний метод аналізу.

Із проведеного аналізу, бачимо, що статистична наука є одним із основних напрямків, який допомагає детальніше розглянути і обчислити явище, зробити необхідний аналіз, простежити динаміку розвитку того чи іншого явища, яке необхідно дослідити.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?