Дипломна робота «Розробка пристрою для пошуку автомобілів в межах покриття мобільного телефону», 2006 рік

З предмету Радіотехніка · додано 04.10.2010 22:38 · від Татьяна · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Назва та область використання 2. Вибір та обґрунтування напрямку конструювання 2.1. Аналіз і вибір напрямку 2.2. Синтез структурної схеми пристрою 3. Обґрунтування обраної конструкції 3.1. Вибір елементної бази 3.2. Аналіз електричної принципової схеми 3.3. Режим маршрутного комп'ютера 3.4. Опис мікроконтролеру та принципи його роботи 3.5. Теорія роботи з датчиками 3.6. Огляд порту для підключення телефону 3.7. Оцінка технологічності конструкції 4. Розрахунки, що підтверджують працездатність та надійність 4.1. Розрахунок надійності 5. Розрахунок параметрів антени телефону 5.1. Розрахункові співвідношення циліндричної спіралі 5.2. Розрахунок циліндричної спіральної антени 5.3. Конструкція і живлення спіральної антени 5.4. Рівень бічних пелюстків 6. Економічні розрахунки 6.1. Розрахунок приладу для пошуку автомобіля в зоні дії мобільного зв'язку 6.2. Технічна підготовка виробництва пристрою для пошуку автомобіля 7. Охорона праці 7.1. Законодавча і нормативна база охорони праці 7.2. Електробезпека 7.3. Розрахунок штучного освітлення для станції технічного обслуговування автомобілів Висновок Література Додаток А Додаток Б Додаток В

Висновок

В даному дипломному проекті були виконані завдання по розробці пристрою для пошуку автомобілів в межах покриття мобільного телефону. Проведений аналіз напрямів розробки, створена структурна схема пристрою, до якої увійшли сам мікроконтролер, схеми під’єднання телефону, управління, індикації та живлення.

В процесі виконання роботи були детально розглянуті внутрішні процеси, що проходять в центральній мікропроцесорній системі і зв’язок між елементами пристрою.

Проведені розрахунки надійності, працездатності та технологічності котрі показали що пристрій в середньому без відмови може відпрацювати близько 16335 годин, а це вже досить високий показник. Зроблені економічні розрахунки.

Проаналізувавши елементну базу, дійшли висновку, що пристрій має невелику вартість, дешевий у використанні і ремонті, але недоліком пристрою залишаються досить велика ціна мобільного телефону, тому поставлена задача в майбутньому вирішити цю проблему, тому що купівля мобільного телефону з можливістю підключення до комп’ютера обійдеться досить дорого.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?