Курсова робота «Влаштування долі безпритульних як один з аспектів соціальної роботи», 2004 рік

З предмету Соціальна робота · додано 21.09.2010 12:39 · від wepr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Всту 3 Розділ І. Соціальний захист неповнолітніх, позбавлених сімейного виховання 4-16 §1.1. Бездоглядні, бездомні, безпритульні: поняття та причини 4-10 §1.2. Притулок як заклад соціального захисту неповнолітніх 11-16 Розділ ІІ. Безпритульність як асоціальна проблема в Україні 17-23 §2.1. Статистичний аспект безпритульності в Україні 17-19 §2.2. Методи роботи з безпритульними дітьми 20-23 Висновки 24 Додатки 25-32 Використана література 33-35

Висновок

В Україні склалася така ситуація, за якої функції служб допомоги безпритульним розподіляються між установами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення. Відповідно до ст. 6. Закону України «Про сприяння соціальному становленню і розвитку молоді в Україні» на соціальні служби для молоді покладено функцію соціальної опіки дітей вулиці.

Головні завдання центрів соціальних служб для молоді з питань соціальної допомоги дітям вулиці їх інтеграції у суспільство полягають у створенні сприятливих умов для поліпшення їхнього становища, нормалізації життя, всебічного розвитку інтелектуального і творчого потенціалу, соціальної адаптації.

На сьогоднішній день в Україні не існує усталеного визначення щодо цієї категорії дітей вулиці. У пресі, періодичних виданнях, психолого-педагогічних роботах, результатах соціологічних досліджень вживаються такі терміни, як: бездоглядні; бездомні; безпритульні; діти вулиці; діти, позбавлені батьківського піклування; соціальні сироти; неповнолітні групи ризику.

Кожній дитині, що спробувала бути самостійною на вулиці, потрібна допомога. Конвенція про права дитини стверджує: „У всіх діях, що стосуються дітей, відправним пунктом повинно бути дотримання прав дитини”. Щоб працювати в рамках цього положення, необхідно зосередитися на дитині. Це потребує розуміння психології і проблем дітей, яким ми хочемо допомогти.

Вся робота з вуличними дітьми має бути побудована на глибокому розумінні дитячої психології. Послуги можуть бути запропоновані в різноманітних місцях, особливо там, де найбільш зручно дітям.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?