Курсова робота «Соціально-педагогічна робота з молоддю», 2003 рік

З предмету Соціальна робота · додано 21.09.2010 12:00 · від wepr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Молодь як особлива соціальна група 5 1.1. Вікова характеристика розвитку особистості у період молодості 5 1.2. Актуальні проблеми молоді 8 Розділ ІІ. Соціально-педагогічні аспекти роботи з молоддю 13 2.1. Сучасна освіта і молодь 13 2.2. Суть та зміст соціально-педагогічної діяльності з молоддю 17 2.3. Технології формування та розвитку особистості в соціально-педагогічній роботі 25 Висновки 30 Використана література 31 Додатки

Висновок

Соціальна педагогіка – це самостійний розділ педагогіки зі своїми особливими методами соціальної виховної і освітньої діяльності. Методи соціальної педагогіки спрямовані на особистість, її самовдосконалення, самовиховання, самоорганізацію, самоствердження.

Вирішення завдання формування в суспільстві сфери професійної діяльності соціальних педагогів пов’язано з розвитком системи установ і видів соціально-педагогічної діяльності для надання кваліфікаційної допомоги дітям, молоді, котрі потребують соціально-педагогічної морально-психологічної, та матеріальної допомоги, визначенням меж компетентності професійних обов’язків соціального педагога, зміцнення цього статусу в суспільстві.

Спеціаліст, підготовлений до професійної діяльності соціального педагога, що виступає посередником між освітніми установами, трудовими колективами, сім’єю, громадськістю, організовує їх взаємодію, об’єднує зусилля з метою створення у соціальному середовищі умов для всебічного розвитку дітей, підлітків і молоді як особистостей.

Цілком очевидно, що наявність широкого спектру потенційних проблем учнів, які заважають їм нормально вчитися і відвідувати школу, дотримуватись загальноприйнятих правил поведінки, не повинна залишатися поза увагою працівників системи освіти і вимагає конкретних кроків для вирішення цих проблем за допомогою соціальних педагогів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?