Курсова робота «Соціально-педагогічні технології подолання конфліктності у навчально-виховному процесі», 2007 рік

З предмету Соціальна робота · додано 16.09.2010 12:05 · від wepr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ3 Розділ І. Теоретичні і методологічні основи конфліктології 5 1.1. Розвиток конфліктології 5 1.2. Психологічні причини міжособистісних конфліктів 11 Розділ ІІ. Соціально-педагогічні технології подолання конфліктів у навчально-виховному процесі 22 2.1. Причини конфліктів і їх усунення 22 2.2. Конфлікти у навчально-виховному процесі та їх профілактика 28 Висновки 36 Список використаної літератури 37

Висновок

Розбіжності людей в поглядах, неспівпадання сприйняття і оцінок тих чи інших подій достатньо часто призводять до спірної ситуації. Якщо до того ж така ситуація представляє собою загрозу для досягнення поставленої мети хоча б одному із учасників взаємодії, то виникає конфліктна ситуація. Будь-якому конфлікту передує спірна, але далеко не будь-яка спірна ситуація веде до конфлікту.

Конфліктна ситуація – це протирічиві позиції сторін з будь-якого приводу, прагнення до протилежних цілей, використання різних засобів для їх досягнення, неспівпадання інтересів, бажань.

Значимість ситуації для учасників конфліктної взаємодії визначається як міжособистісні конфлікти, які виражаються як ситуація розбіжностей поглядів, протиріч між людьми. Міжособистісний конфлікт може бути визначений як ситуація протистояння учасників, яка сприймається і переживається ними як значима психологічна проблема, потребує свого вирішення ситуації в інтересах обох або однієї із сторін. Даний вид конфліктів являється найбільш розповсюдженим.

Усунення конфлікту зводиться до таких моментів:

- попередження конфлікту;

- управління конфліктом, якщо він виник у міжособистісних відносинах;

- прийняття оптимальних рішень у конфліктних ситуаціях;

- вирішення конфлікту.

При вирішенні конфліктних ситуацій використовуються такі стилі поведінки, як суперництво, компроміс, поступливість, уникнення, співпраця. При вирішенні конфліктних ситуацій найкраще використовувати співробітництво, тому що ніякий із перерахованих стилів не дає більш позитивного результату.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?