Курсова робота «Мотивація праці (на прикладі ПП "Ольвія").», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 16.09.2010 10:32 · від Marta · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Місце та роль мотивації в управлінні 1.1. Роль мотивації в управлінні підприємством 1.2. Мотиваційний процес 1.3. Мотиваційні теорії. Практика управління мотивацією 1.3.1. Теорія ієрархії потреб 1.3.2. Теорія існування зв’язку і росту 1.3.3. Теорія набутих потреб 1.3.4. Теорія двох факторів 1.3.5. Процесійні теорії мотивації Розділ ІІ. Аналіз мотивації колективу на ПП ˝Ольвія˝ 2.1. Вплив колективу на поведінку людини 2.2. Особливості мотивації групи 2.3. Управління мотивацією колективів Розділ ІІІ. Підвищення ефективності мотивації (на прикладі ПП˝Ольвія˝) 3.1. Управління мотивацією на підприємстві 3.2. Шляхи покращення процесу мотивації ПП ˝Ольвія˝ Висновки і пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Отже, управління мотивацією персоналу – важливе завдання сучасних менеджерів, від успішного вирішення якого залежить ефективність діяльності організацій і підрозділів, які вони очолюють.

Мотивація в загальному розумінні - сукупність рушійних сил, що спонукають людину до виконання певних дій.

Мотивація як основна функція менеджменту пов’язана з процесом спонукання себе та інших людей до діяльності шляхом формування мотивів поведінки для досягнення особистих цілей і цілей організації.

Зміст функції мотивації полягає у визначенні потреб персоналу та забезпеченні їх задоволення в організації; розробленні систем винагороди за роботу, що виконується; застосуванні різноманітних форм оплати праці; використанні стимулів ефективної взаємодії працівників у колективах і на підприємстві загалом.

Нами було розглянуто цікаву та актуальну тему «Роль мотивації як функції управління» з курсу «Менеджмент»

Робота складається з трьох розділів котрі висвітлюють проблематику мотивації та активізації поведінки персоналу.

Необхідно впровадження обов’язкових мотиваційних механізмів на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від типу власності. Адже працівник, котрий має перед собою мету працює набагато ефективніше.

Що ж стосується пропозицій, то мотиваційний процес ми розглянули на конкретному прикладі (ПП ˝Ольвія˝) і, на нашу думку, він там налагоджений добре, проте не слід зупинятися на досягнутому та шукати нові методи та способи спонукання працівників до більш високих показників.

Коментар модератора

49 стор. Є список використаної літератури, але відсутні на нього посилання у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?