Реферат «Особливості бухгалтерського обліку готельних послуг», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.09.2010 23:27 · від irenbotanika · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Загальні положення 4 Бухгалтерський облік 6 Висновок 15 Список літератури 17

Висновок

Готельні підприємства в структурі індустрії туризму й гостинності виконують ключові функції, формують і пропонують споживачам комплексний готельний продукт, у просуванні якого беруть участь всі сектори й елементи індустрії туризмуй гостинності. При цьому, система обліку і аналізу діяльності готельних підприємств назавжди відповідає сучасному стану розвитку економіки. За цих умов вирішення теоретичних проблем і розвиток практики бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності готельного господарства набуває особливої актуальності.

Відповідно до ПБО 15 доходи від реалізації послуг виділяються в окрему групу, пропонується методика оцінки ступеня завершеності операцій з надання послуг.

ПБО 16 розкриває поняття «витрати», визначає структуру витрат операційної діяльності підприємства та порядок визначення виробничої собівартості послуг.

Інструкція № 24 на відміну від ПБО 16 розкриває структуру витрат (у тому числі житлових господарств) за їх призначенням та структурою, визначає складові повної собівартості послуг. За загальною класифікацією витрат за елементами зазначена Інструкція не суперечить класифікації, наведеній у ПБО 16, і діючому Плану рахунків. Згідно з п. 5 Інструкції № 24 витрати включаються у собівартість того звітного періоду, до якого вони відносяться, незалежно від часу оплати. Така ознака розподілу витрат повною мірою відповідає особливостям процесу надання готельних послуг. Але щоб уникнути помилок, необхідно використовувати два останні документи в комплексі.

Згідно з Декретом Кабміну України № 56-93 граничний розмір готельного збору не повинен перевищувати 20 % добової вартості найманого житла (без додаткових послуг). Готельний збір справляється і перераховується до бюджету місцевого самоврядування адміністрацією готелю.

Положення № 2 призначено для проведення атестації готелів на відповідність певній категорії і надає розгорнутий перелік необхідного обладнання та матеріально-технічного забезпечення готелів за категоріями. Положення може бути взято за основу при включенні витрат готелю до собівартості наданих послуг у бухгалтерському обліку і до валових витрат у податковому обліку з урахуванням положень Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (у редакції Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР зі змінами та доповненнями).

Коментар модератора

Не містить посилань

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали