Реферат «Маркетингове дослідження на тему: «Перспективи глобальної мережі Інтернет у м. Вінниця»»

З предмету Маркетинг · додано 10.09.2010 19:14 · від Яgodka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1)Анотація. 2)Вступ. 3)Основна частина. 4)Висновки. 5)Додаток (анкета).

Висновок

Отож в результаті проведення опитування у м. Вінниці нами було отримано дані згідно з якими ми можемо зробити наступні висновки.

Із відповідей на поставлені запитання ми бачимо такі тенденції: велика кількість споживачів, а саме 52% використовують мережу як засіб комунікації економлячи при цьому на мобільних розмовах, а також час; 69% опитаних використовують мережу постійно для своєї роботи; але в той же час 40% які іще не підключились до мережі – вагаються, а також є чимала кількість людей що можуть відмовитися від мережі в певних ситуаціях, що насторожує.

Отже в найближчому майбутньому компаніям що представляють послуги підключення до глобальної мережі Інтернет необхідно залучити до роботи досвідчених та кваліфікованих маркетологів та менеджерів по роботі з майбутніми клієнтами, адже у 52% опитаних взагалі відсутня потреба в Інтернеті, а мережа сприймається як щось, без чого цілком можна обійтися.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?