Реферат «Фінансовий супермаркет як стратегія розвитку фінансових посередників», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 05.09.2010 15:43 · від ArsA · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність посередників на фінансовому ринку 4 2. Моделі та тенденції розвитку фінансових супермаркетів як посередників 9 Висновки 12 Список використаної літератури 13

Висновок

В основі функціонування фінансового супермаркету як фінансового по-середника та суб’єкта фінансового ринку є поєднання різних видів фінансових послуг та продуктів. Як форма корпоративної інтеграції фінансовий супермаркет повинен включати принаймні два із таких трьох фінансових інститутів: банк, страхова та інвестиційна компанії. Це дозволяє в системі посередників фінансового ринку визначити фінансовий супермаркет як універсального інтегрованого фінансового посередника.

Сучасний стан банківської системи України і прогнози розвитку на найближче майбутнє змушує усвідомити актуальність злиття комерційних банків зі страховими компаніями, заснування власних КУА, ІСІ та НПФ, що може стати для комерційних банків єдиним надійним засобом збереження власних конкурентних позицій на ринку фінансових послуг в умовах кризи.

Розвиваючи цю концепцію фінансового посередництва, його учасники створюють спільну ідеологію діяльності на фінансовому ринку, впроваджують спільну корпоративну культуру, здійснюють погоджену маркетингову й фінансову політику. Подібна діяльність призводить до конкурентних переваг як об’єднання в цілому, так і окремо взятих компаній, що входять у дане об'-єднання, адже комерційні банки передають власні ризики страховикам, забезпечують собі додаткові гарантії стійкості та надійності, модифікують власні інвестиційні продукти, роблячи їх гнучкішими та привабливішими для клієнтів, а страхові компанії, інвестиційні та пенсійні фонди не лише вдосконалюють свої інноваційні технології, створюючи чи адаптуючи страхові продукти та пенсійні схеми для спільних продажів, а й одержують фактичний доступ до широкої клієнтської бази банків, що сприяє розвитку бізнесу грошового та фінансового посередництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?