Курсова робота «Розробка функціональної стратегії підприємства», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.08.2010 10:35 · від leda · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та значення розробки виробничої стратегії для ефективного функціонування організації 1.1. Суть і структура виробничої стратегії 1.2. Виробнича стратегія і конкурентні пріоритети 1.3. Місце і роль виробничої стратегії 1.4. Формування виробничої стратегії 2. Дослідження ТОВ „Хмельницький хлібокомбінат” як обєкту менеджменту 2.1. Техніко - економічна характеристика ТОВ “Хмельницький хлібокомбінат”. 2.2. Аналіз зовнішнього середовища підприємства 2.3. Інноваційні процеси 2.4. Аналіз системи управління якістю 3. Шляхи удосконалення розробки функціональних стратегій на ТОВ „Хмельницький хлібокомбінат” 3.1. Визначення загальної стратегії розвитку і складання плану маркетингу 3.2. Економічне обгрунтування плану маркетингу Висновки Література Додатки

Висновок

Діяльність підприємства в ринковій економіці значною мірою пов'язана з навколишнім середовищем, особливо це стосується політики підприємства щодо реалізації продукції та роботи на ринках. У зв’язку з цим постає питання ролі підприємства і окремих сфер його діяльності. Серед сфер діяльності підприємства виділяється збутова, товарна, та ін. політики, які формують діяльність підприємства на ринках.

Після початку зміни господарського механізму діяльності підприємств серед найнагальніших проблем підприємства стало проведення ефективної товарної політики.

Після проведення аналізу можна зробити висновки щодо ймовірних заходів, пов’язаних із існуючим становищем в аналізованому періоді.

Основним товаром для підприємства є хлібобулочні вироби, причому в аналізі можемо розділити дану групу на дві, серед яких група ”хліб” та група “булочні вироби”. Найбільшу питому вагу в об’ємах реалізації займає хліб всіх сортів - 59,4%. Таким чином, ймовірно, що стан підприємства в значній мірі залежить від політики підприємства стосовно цієї групи товарів. Крім того значним для підприємства є булочні вироби, макаронні вироби та кондитерські вироби. Незначною є реалізація муки, вафлі, сухарів, та відходів виробництва. Всього номенклатура вироблених товарів становить 28 найменувань. Особливістю діяльності підприємства є політика стосовно цільових ринків реалізації та основні тенденції, які відбуваються з цільовими ринками підприємств. Ринки підприємства розподіляються за основними споживачами на споживачів, що проживають в місті, та споживачів, що проживають і сільській місцевості. Крім того розподіл сегментів відбувається за географічним принципом, основою якого є адміністративний поділ на райони.

До заходів можна віднести необхідність збільшення об’ємів реалізації шляхом збільшення об’ємів цільових ринків. Також необхідно врахувати конкурентне середовище в якому знаходиться підприємство. Як правило, позиції, які займає підприємство, знаходяться в вигідному положенні, ніж позиції основних конкурентів. Тобто до числа заходів можна віднести необхідність підвищення конкурентоспроможності товару для можливості подолання адміністративних бар’єрів.

Показники якості діяльності підприємства є досить посередніми, що в першу чергу пов’язано з підкріпленням товару у вигляді реклами, упаковки та іншого підкріплення.

Таким чином міроприємства по проведенню та поліпшенню маркетингової політики пропонується проводити в рамках вище згадуваних процесів.

Проведення заходів на ТОВ “Хмельницький хлібокомбінат” базується на отриманих в результаті аналізу фактів зменшення об’ємів реалізації хлібопродуктів на основних ємких ринках, і необхідності, як наслідок, збільшувати об’єми реалізації на інших ринках для того, щоб завантажити наявні потужності.

Для цього намічена реалізація міроприємств, направлених на збільшення об’ємів реалізації на ринках міст Старокостянтинова, Красилова, Шепетівки, Ярмолинець, інших районів. Основними міроприємствами являються інтенсифікація маркетингових міроприємств для оновлення товарів хліб з тмином, який є основою розширення раціону хлібобулочних виробів споживачів, хліб ІІ с. формовий, випуск якого дасть можливість збільшити об’єм реалізації в сільській місцевості, батони бутербродні, які також направлені на розширення раціону споживачів. Основою проведених міроприємств є збільшення рівня показників якості, що базується на упаковці даних продуктів, що дасть можливість підвищити естетичні характеристики, строки зберігання хлібопродуктів, зменшення втрат в процесі транспортування та реалізації продукції. Основний напрямок проведення міроприємств – проведення рекламної компанії з метою розширення використання хліба у раціоні споживачів. Проведення міроприємств у три етапи, а також нова політика ціноутворення, дасть можливість отримати зростання об’ємів реалізації до минулорічного рівня, і знизити втрати на 5,55 тис. грн.

Коментар модератора

55 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?