Реферат «Зовнішнє маркетингове середовище ринку охоронних послуг», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 14.08.2010 13:26 · від Олена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

І. Зовнішнє маркетингове середовище ІІ. Сегментація клієнтів ІІІ. Комплекс маркетингу на підприємстві 3а. Товарна політика підприємства 3б. Цінова політика підприємства 3в. ФОП СТИЗ на підприємстві 3г. Логістика на підприємстві ІV. Внутрішнє маркетингове середовище V. МІС і СПМР на підприємстві Наукова стаття Література

Висновок

Концепція маркетингу припускає надійне функціонування системи прийняття маркетингових рішень керівництвом підприємства, для чого необхідне наявність фірмової системи маркетингового спостереження. Маркетингові спостереження неможливі без упорядкованої панелі джерел інформації, а також добре налагоджених процедур її одержання й обробки. Як подібні системи можна відзначити, приміром, АСУПП "Гепард", "Ітек" (використовується на охоронному підприємстві ПП «Лана») і ін. Наріжним каменем створення механізму СПМР є спосіб збору надійних і достовірних даних. Процедури обробки первинної інформації містять у собі аналіз асортименту, визначення оптимальної широти, насиченості, глибини і гармонійності охоронної послуги, Завершальною стадією аналітичної діяльності на цьому етапі є складання короткострокових і довгострокових прогнозів по попиту на види продукції. Прогноз складається на підставі результатів обрахування вихідних даних на математичній моделі збуту, побудованої з використанням таких методів математичної статистики, як, приміром, аналіз тимчасових рядів, регресійний аналіз чи непараметричний аналіз.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті. 16 сторінок. Контрольна робота.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?