Дипломна робота «Управління фінансовою стабільністю підприємства», 2010 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 04.08.2010 10:13 · від татарин · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.теоретичні основи управління фінансовою стабільністю підприємства 1.1. Сутність фінансової стабільності як економічної категорії 1.2. Механізм управління фінансовою стабільністю підприємства 1.3. Основні чинники, що впливають на фінансову стабільність підприємства 1.4. Методика оцінки фінансової стабільності підприємства Висновки до розділу 1 Розділ 2. Оцінка процесу управління фінансовою стабільністю на підприємстві 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 2.2. Аналіз фінансових результатів та рентабельності підприємства 2.3. Аналіз показників фінансової стійкості підприємства 2.4. Аналіз показників ліквідності підприємства Висновки до розділу 2 Розділ 3. Шляхи підвищення фінансової стабільності підприємства 3.1. Удосконалення моделі комплексної оцінки фінансової стабільності підприємства 3.2. Сканування загроз як складова управління фінансовою стабільністю підприємства 3.3. Моделювання оцінки фінансової стабільності підприємства Висновки до розділу 3 Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

За результатами дослідження встановлено:

1. Фінансової стабільність підприємства - це спроможність підприємства досягати стану фінансової рівноваги при збереженні достатнього ступеня фінансової стійкості та зберігати цей стан у довгостроковій перспективі при ефективному управлінні фінансами. Головною метою управління фінансовою стабільністю підприємства є забезпечення фінансової безпеки та стабільності функціонування і розвитку підприємства у довгостроковій перспективі в межах допустимого рівня ризику. На фінансову стабільність підприємства впливає ціла низка чинників. З метою управління окремими з них, посилення чи послаблення їх впливу на фінансову стабільність підприємства їх об’єднують в групи залежно від рівня виникнення та ступеня значущості. Треба зауважити, що існуюча методика оцінки фінансової стабільності підприємства є недосконалою, необхідно розробити методику яка б не потребувала складних розрахунків, значної кількості інформації та давала змогу прослідкувати причини зміни фінансової стабільності підприємства.

2. Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо – торгівельна фірма «НЕК» займається неспеціалізованою торгівлею продуктами харчування, напоями і побутовою хімією; роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах з продовольчим асортиментом; виробництвом м'ясних продуктів та переробкою овочів і фруктів. На підприємстві відсутня фінансова стабільність, в динаміці показники фінансової стійкості і ліквідності коливаються, що порушує стабільність фінансового стану підприємства.

3. Запропонована модель оцінки фінансової стійкості виділяє п’ять видів стійкості, а не чотири, як пропонують сучасні автори. Процес забезпечення фінансової стабільності підприємства розглядають як процес запобігання збитків від негативних дій по різних аспектах фінансово-господарської діяльності, шляхом оцінки реальних і потенційних внутрішніх і зовнішніх небезпек і загроз. При управлінні стабільністю найбільш доцільним напрямом вирішення проблеми з’ясування загроз є сканування зовнішнього та внутрішнього середовища.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення