Курсова робота «Формування виконавської культури майбутніх музикантів засобами естрадної музики», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 12.07.2010 21:00 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Формування виконавської культури майбутніх музикантів як психолого-педагогічна проблема 6 1.1. Виховне значення музики 6 1.2. Поняття «культура». Естрадне виконавство 8 ІІ. Реальний стан музично-виконавської діяльності студентів естрадного співу 23 2.1. Власний дослід музично-виконавської діяльності студентів кафедри естрадного співу МФ КНУКіМ за допомогою анкетування 23 2.2. Аналіз анкетування 26 Висновок 30 Перелік використаної літератури 31

Висновок

Формування виконавської культури майбутніх музикантів є важливим фактором у музичному вихованні молоді, її всебічного та духовного розвитку. Головне, щоб була загальна установка на зацікавленість і позитивне ставлення до естрадного співу та до музичного мистецтва в цілому, сприйняття його як складової части життєдіяльності.

Естрадні пісні повинні виконуватись на сцені, вони повинні доноситись слухачеві. Тому молоді музиканти, співаючі пісні з естрадного репертуару, навчаючись у музичних закладах, виховують в собі сценічну майстерність, добувають досвід, що до виконання, та розкриття образу естрадних пісень. Виступи у концертах, участь у фестивалях, конкурсах – знайомство з майтрами-виконавцями, - все це формує виконавську культуру майбутніх музикантів (студентів-вокалістів).

Викладачі повинні допомогти розкритись майбутнім виконавцям. Вони повинні навчити бачити тільки цікаве та корисне в обраній спеціальності; індивідуальний підхід до кожного студента дасть бажаний та потрібний результат.

Якщо молоді музиканти будуть «спілкуватися» з естрадними піснями, стануть осмислювати їх, роблячи при цьому емоційно-почуттєвий аналіз (тобто виражатимуть власні судження та думки про свої особисті музичні враження та переживання, що до пісень), то це допоможе музично виховати молодь, духовно збагатити та допомогти всебічно та гармонічно розвиватись особистостям.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?